2733
2734
عنوان

شب ادراری کودک۳ساله

378 بازدید | 44 پست

سلام دوستای گلم ،من دخترم سه سالو چهارماهشه گلاب ب روتون شبا جاشو خیس میکنه منم مجبورم موقع خواب مای بیبی بگیرم،بنظرتون چیکار کنم خوب بشه؟

عزیزم وقتی میخواستی از پوشک بگیریش 

شبها یا هر وقت که میخوابید بیدارش میکردی میبردیش دسشویی؟

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گرم بگیرش لباس گرم تنش کن شبا پشتو جلوشو با زیتون ماساژ بده

سردیجاتشو حذف کن

اصلن شرمندش نکن وقتی خیس کرد

بنظرمن پوشکش نکنی بهتره چون پوشک بشه عادت میشه ک اره یچیزی جمش میکنه و دیگه مرتب جیش میکنه

♥️♥️
2738
چرا پوشک تایم بگیرید بیدارش کنید ببرید دستشویی عادت کنه جیش داشتنی بیدارتون کنه

پسر من بیدار میشد لج می‌کرد خواهرش بیدار میکرد

دیگه نمی‌خوابید نصفه شب

مجبور بودم

نه تو آنی که همانی، نه من آنم که تو دانی 

بدترین کارِ ممکن اینه که شب یا هروقت خواب بود بچرو ببری دسشویی

خیلی مراقب باشین

بهش شوک وارد میشه

اینو با چشم خودم دبدم

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
آره باباش داشته😂 مرسی عزیزم🌷

قربونت

دیگه باید تو خواستگاری ایناروهم چک کرد😜

بگو باباش بغلش کنه ببره جیششو بگیره بیاره

بعد ی مدت عادت میکنه خودش میاد

الان که هوا گرمه راحت تره

2706