2410
2553
عنوان

دیگه نمیکشم

677 بازدید | 26 پست

خسته شدم از این که واسه شوهرم هیچی نیستم 

امشب مادرش سردرد داشت 

خودم زنگ زدم بهش گفتم سرنگ بخر بیار واسه مامانت آمپول بزنم 

اوند خونه دستور داد برو واسه مامانم آمپول بزن 

یه لحظه دلم گرفت 

چون یادمه یه بارم خودم دندون کشیده بودم بیرون بود زنگ زدم گفتم  از داروخانه مسکن بخر بیار گفت دوره نمیتونم برم.یا یه بار که آنفولانزا گرفته بودم نصف شب از درد استخونام بلند شدم هرچی بیدارش کردم گفتم منو ببر دکتر بیدار نشد

بهش گفتم خوبه این سری یادت موند حالا اگر من گفته بودم می گفتی نشد یادم رفت ...

که دهن کثیفش و باز کرد که چه گ...وهی خوردی اول مزه مزه اش کن 

ولی وقتایی که میریم شهرشون میشه آمبولانس عمه و مامان بزرگش

خسته شدم انقدر که به من بی توحهه و اولویتش خانوادشه 

خیلی تنهام خیلی 

خیلی بدبختم 

نه پدری دارم نه کسی 

فقط یه مادر که خیلی ازم دوره

خدایا چی میشد منم یه مرد خوب قسمتم میشد و یه زندگی با عشق داشتم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم امروز تولدمه اما هیچ کس بهم تبریک نگفت حتی شوهر چه برسه کادو از بچگی تا الان که نزدیکه ۳۰ سالمه یه نفر یکبار هم بهم کادو نداده یا تبریک نگفته بهم یا اصلا یادش نبوده 

و خداوند انسان را در سختی ها افرید

ای بابا ابروی هر چی مرد می برن بعضی ها  

بخدا  بیشتر مرد ها  تحت تاثیر  حرف های دوستاشون ک بهشون میگن زن ذلیل  اینقدر خر میشن  من خودم اقا هستم  مجردم  ولی تو دوستام دیدم ک میگم  اگ خانمش زنگ بزنه جلو چهارتا رفیق جای اینکه قربون صدقش بره  چند تا دری وری بار میکنه مثلا من مررررردم  یا جلو خانوادش باید اینجور مردها رو تنها گذاشت تا بفهمن این زن ک زندگی رو سر پا نگه میداره 

چشاش. داستانیه واس خودش💓💓💓
چ بلایی  ب منم بگو😒😶😶

اولش کلی غرمیزنم بش.بعد اگ خیلی عصبانی شم ی چَک🙈بعدشم کم توجهی دیگ کلا نابود میشه

اونی ک خوشبختت میکنه،همونیه ک هرروز صبح توآینه نگاش میکنی و براش مسواک میزنی🎈
2714
ای بابا ابروی هر چی مرد می برن بعضی ها   بخدا  بیشتر مرد ها  تحت تاثیر  حرف های ...

وای بخدا دقیقا.شوهرمن میگ دوستام میگن کارت بانکی رونباید دست زن داد زن روش زیاد میشه.یا وقتی جلوشون زنگ میزنه قربون صدقه نمیره میگ اونوقت میگن زن ذلیل.خیلی بدم میاد ازین مردای نخود مغز

منم امروز تولدمه اما هیچ کس بهم تبریک نگفت حتی شوهر چه برسه کادو از بچگی تا الان که نزدیکه ۳۰ سالمه ...

عزیزمم.تولدت مبارک صدساله بشی عزیزدلم❤🎈

وای بخدا دقیقا.شوهرمن میگ دوستام میگن کارت بانکی رونباید دست زن داد زن روش زیاد میشه.یا وقتی جلوشون ...

من ی بار ب رفیقم  گفتم  تو شرکت بودیم زنگ زد خانمش  گفت ها بگو   چند دقیقه صحبت کرد دریغ  از یک کم احساس  ک چی حالا ما بهش نگیم زن ذلیل  

من بهش گفتم مثلا لیسانسی  چرا ایجور حرف زدی  گفت ولش کن بابا لوس میشه  گفتم  خو نیاز داره ک لوسش کنی  تو نکنی  ی نفر  ی بار بهش محبت کنه پشت تلفن چهار تا حرف عاشقانه بزنه ک تو نزدی  ......... چند روز قهر بود 

چشاش. داستانیه واس خودش💓💓💓
منم امروز تولدمه اما هیچ کس بهم تبریک نگفت حتی شوهر چه برسه کادو از بچگی تا الان که نزدیکه ۳۰ سالمه ...

شوهر منم تولد همه رو یادشه مامانش باباش خواهراش 

حتی گاها پدربزرگ مادربزرگ عمه 

رستوران میبره کادو میخره گل میخره 

ولی من هیچی 

فقط سال اول ک ازدواج کردیم تولد گرفت رستوران واسه فامیلاش شام داد اونم واسه اینکه پول جمع کنه 

بعد همه پولا رو که مثلا واسه کادو تولد من بود برداشت واسهدخودش با نصفش پول رستوران و حساب کرد نصفشم انداخت جیبش رقت با رفیقاش خوشگذرانی 

من ی بار ب رفیقم  گفتم  تو شرکت بودیم زنگ زد خانمش  گفت ها بگو   چند دقیقه صحبت ...

چ رفیق خوبی...

شوهرمن فقط وقتی تنهاییم دوتایی بهم محبت میکنه توی جمع خانوادش ک هیییچی اصن انگاردوتا غریبه ایم

2706