2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قبل خواب براش ۴قل بخون تا اروم بخوابه 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2738
دعاهای قرآنی هست به هر روحانی بگی برات مینویسه شب قبل خواب اسفند دود کن بوش گرمه آرامش میده 

من فقط ی ایت الکرسی زیر سرش گذاشتم و همش سپند دود میکنم.دعا رو یهو ب سرم زد.ب مامانم گفتم میگه دعا برابچه سنگینه نگیر.ولی خودم دوس دارم بگیرم چون خب چیز بدی نیست

میشه دلیلتو بگی؟مگه قران کلام خدا نیست؟تو خود گنج های معنوی یادمه قبلا دیده بودم کلی دعا راجب این چی ...

اهان من فکر کردم از دعانویس میگی

اگه اونجور میخوای چهار گوشه قران رو بزن تو آب بعد بریز چهار طرف بچت همیشه یه قران کوچیک بالاسرش باشه......

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
اهان من فکر کردم از دعانویس میگی اگه اونجور میخوای چهار گوشه قران رو بزن تو آب بعد بریز چهار طرف بچ ...

خودم گنجهای معنوی رو ندارم نمیدونم چ دعاهایی خوبه براهمین میخام از دعا نویس بگیرم.بخاطر همین درادامه گفتم اگ دعایی بلدین بگین ک پیش دعانویس نرم

2706