2726

من شنیده بودم 2 سال تمام اما  یکی از کاربرا گفت 21 ماه !!

میشه برای سلامتی نی نیم  صلوات بفرستین  .................................🌷🌷🌷

سلام ۲سال رو کامل کن بهش شیر بده تا دوسال و دوماه هم جا داره دختر پسر هم نداره من مطمینم که میگم

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو قران دوسال تمام نوشته ولی من از یکی شنیدم که گفت تو قران اومده اگه بچه وابستگی خیلی شدید داره و از شیر گرفتن به بجه اسیب‌ روحی میزنه تا ۳۰ ماه باید شیر بدی

درست در لحظه اخر... در اوج توکل ونهایت تاریکی...نوری نمایان میشود،معجزه ای رخ میدهدو خدا از راه میرسد

اگه کسی نتونه چی

من ۲۰ ماه تمام  شیر دادم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
تو قران دوسال تمام نوشته ولی من از یکی شنیدم که گفت تو قران اومده اگه بچه وابستگی خیلی شدید داره و ا ...

30 ماه یعنی دوسالو نیم اخه من شنیدم یکماه اضافه تر هم ضرر داره

معذرت میخوام جهت روشنگری میپرسم

مگه شیردهی امری علمی و در ساحت علم پزشکی نیست؟؟

چرا باید از مذهب پرسید؟؟

مگر شیردهی مادران مذهبی با غیر مذهبی متفاوته؟

مگه شیردهی از الگوریتم خاصی پیروی نمیکنه؟

شیربچه رو یهو نباید قطع کنی ضربه عاطفی بهش واردمیشه بهتره ماه آخرروزا کم شه شبا بهش شیربدی.بعد روزا قطع بشه فقط شبا شیربدی بهش.حتما مایعات بهش بدی که عطش نکنه.سرگرمش کنی روزا که یادش بره شبام کم کنی تاقطع بشه کامل

30 ماه یعنی دوسالو نیم اخه من شنیدم یکماه اضافه تر هم ضرر داره

عزیزم دختر خواهر شوهرم سه سال تمام شیر خود هیچ چی هم نشد الان از منم سالم تره

درست در لحظه اخر... در اوج توکل ونهایت تاریکی...نوری نمایان میشود،معجزه ای رخ میدهدو خدا از راه میرسد

اصلادرقران چیزی بنام شیردادن به دختریاپسرذکرنشده

فقط گفته شده دوسال کامل که قمری میشه یک سال ویازده ماه وده روزشمسی یا24ماه قمری یا23ماه وده روزشمسی

امامن خودم 25ماه شمسی دادم چون دخترم آمادگی نداشت امادر25ماهگی خیلی خوب ترک کرد

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
غیر مذهبیا چند‌ ماه شیر میدن؟

نمیدونم واله ربطی ب غیر مذهبی بودن نداره. هر کی هر چ قدر. دلش بخواد

2706