2703
2553
عنوان

مشاور مجرب داریم اینجا؟

65 بازدید | 9 پست

اعتماد به نفسم کاهش پیدا کرده و نمیتونم از خودم دفاع کنم دوس دارم خودمو دوس داشته باشم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
الهی قربون خودم برم من  فدای تمنا خانم گل بشم من  خوشکل ترین دختر روی زمینه  ...

الهی قربون تمنا جون بدم من که انقدر مهربونه مرسی گلم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
شرایط سختی برا جواب دادن به موضوع سوالت گذاشتی بخاطر اینه کسی جرات نمی کنه پاسخ بده 

چرا؟خب اگه کسی میتونه جواب بده و مشاور نیست من با جون ودل میخونم و راه درستو خودم انتخاب میکنم پس راحت باشین

چرا؟خب اگه کسی میتونه جواب بده و مشاور نیست من با جون ودل میخونم و راه درستو خودم انتخاب میکنم پس را ...

خیلی مختصر بخوام بگم اینکه ببین دقیقا چ چیزی باعث میشه اعتماد به نفس ات بیاد پایین و در مورد خودت احساس بدی داشته باشی اونو پیدا کن و روش کار کن 

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو
خیلی مختصر بخوام بگم اینکه ببین دقیقا چ چیزی باعث میشه اعتماد به نفس ات بیاد پایین و در مورد خودت اح ...

فکر خوبی بود ممنونم.ولی من دقیقا عوامل بیرونی از جمله دخالت واظهار نظر بقیه باعث میشه که حالم بد شه و ساعت و روزها به چیزای منفی فک کنم

2714
فکر خوبی بود ممنونم.ولی من دقیقا عوامل بیرونی از جمله دخالت واظهار نظر بقیه باعث میشه که حالم بد شه ...

ببینید تا خودتون از درون یه حفره ای تو وجودتون نباشه هیچ کس نمی تونه شمارو تحقیر کنه  سعی کنید رو عزت نفستون بیشتر کار کنید و کمی با دید بازتری به مسائل و حرف و قضاوت هایی ک در باره تون میشه نگاه کنید 

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو