2726

از این فینگرد فودها سرچ کن تو نت 

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

رب انار و گوشت چرخ کرده داری ؟؟

اگه داری خورش داوودپاشا بزار تو نت سرچ کن خیلی راحته ولی خوشمزه 

یه غذای ترکیه اییه 

کاش میشد زندگی تکرار داشت لا اقل تکرار را یکبار داشت

نمیدونم تاحالا درست کردی یا نه...

ساده اس اما خوش طعم

گوشت چرخ شده و پیاز و گشنیز رو باهم ورز بده (بخاطر گشتیز خوش طعم و لذیذ میشه)

دوکی یا کوفته درست کن

قابلمه داغ کن روعن کم در حد دو ق بریز و کوفته ها رو بریز توش شعله رو کم کن در قابلمه رو بذار تا آب پس بده بعد گوجه رو خرد کن بریز توش با یه ق رب و نمک دوباره در قابلمه رو ببند بذار گوجه ها آب پس بدن و گوشت طعم بگیره.. و جا بیفته

من امروز زرشک‌ پلو به شیوه جدید درست کردم 😁😁😁مرغ رو ریز ریز کردم قیمه ای ینی بعد سرخ کردم جمعش کردم پیاز نگینی سرخ کردم با فلفل دلمه نگینی رب گوجه رو توش تفت دادم مرغ و یه کم زعفرون زدم آخرشم زرشک تفت دادم ریختم توهمون غذا شوهرم خیلی از تغییر روشم خوشش اومد

امشب مرغ حیدرابادی خوردیم...خیلی خوشمزه س...غذای هندی ولی تند نیست ...طولانیه حوصله ندارم تایپ کنم 😩

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹