2726
عنوان

بنظرتون بی بی چکم مثبته؟؟؟؟(عکس)

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 43 پست
۱۰ روز عقب انداخته بودم متفورمین و لتروزول روزی ۳ تا روز ۱۴ هم دو تا آمپول اچ سی جی

منم این ماه لتروزول شبی دوتا خوردم ولی آمپول برام ننوشت امروزم بعد از چند روز تاخیر پریود شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم این ماه لتروزول شبی دوتا خوردم ولی آمپول برام ننوشت امروزم بعد از چند روز تاخیر پریود شدم

فولیکولت حتما خوب نبوده که آمپول نداده

با آدم بی منطق بحث کردن مثل چایی دم کردن با آب سرده . ظاهرا داری همون کارو انجام میدی ولی عمرا به نتیجه دلخواه برسی
2728
منم امروز موعدم بود هنوز نشدم ااز دیشب با خودم میگم الانه که پری خانم بیادددددد...چه حس بدیه چشم انت ...

شما پریود شدی؟؟؟

با آدم بی منطق بحث کردن مثل چایی دم کردن با آب سرده . ظاهرا داری همون کارو انجام میدی ولی عمرا به نتیجه دلخواه برسی
عه وقتی فولیکول کوچیک باشه نمیده.نمیدونستم آره 10و12بود روز دوازدهم سیکلم

آره عزیز کوچیک بوده باید ۱۷ به بالا باشه

نه عزیزم الان رفتم ازمایش دادم ساعت ۳گفت بیا واسه جواب

عه ان شاءالله که بارداری عزیزم😍😍

نه عزیزم الان رفتم ازمایش دادم ساعت ۳گفت بیا واسه جواب

حتما بیا خبر بده