2737
2734

بچه میدونین این چه جفتیه خطرناکه یانه 

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خلفی رومیگن پشت جنین اینومیگن بالاترین قسمت رحمه واقعاخلفیه؟

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
2731
فوندال یعنی بالای رحمته و در بهترین حالت ممکنه

اون پوستریورچیه عزیزم میدونی

نه خطرناک نیست یعنی بالای رحمته و پشتش قرارگرفته

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2738
یعنی جفت در ناحیه بالا و دیواره عقبی رحم هست. 

ببخشیدیک سوال دیگه نوشته قراران متغیراینومیدونین یعنی چی

نه چرا خطرناک باشه بهترین حالا جفت دیگه خیالت جمع

ممنون عزیزم خیالم راحت شدپس

ببخشیدیک سوال دیگه نوشته قراران متغیراینومیدونین یعنی چی

نه عزیزم یا اصطلاحش را درست ننوشتی یا من نمی دونم یعنی چی 

💖 گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد 💖
نه عزیزم یا اصطلاحش را درست ننوشتی یا من نمی دونم یعنی چی 

درست نوشتم فک کنم برای جنین باشه قبل ازجفت نوشته توسونو

2706