2410
2553
عنوان

دیگه نمی کشم....

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 32 پست

عزيزم ناراحت نباش خدا خودش درست ميكنه اما شما هم با زبون خوش و سياست بهش بگو حرفت رو ... مثلا بگو خيلي دوست دارم حامي من باشي ... مطمئن باش آدمي كه با مامانش مهربونه با همسرش هم همينه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شوهرمنم دوسم نداره سر چرتوپرت گرفت کتکم زد اورد انداخت خونه ب بابام با یه بچه خیلی خسته ام ازفکزو خیال چرا دوسم نواره چیم ازبقیه کمترا به من میگه تو پخ خواهرزاده ها و برادرزاده هامم نیستی نوکرخونمی

گروه زرد تاپیک لاغری بامداد خمار قد 157 وزن فعلی 75 وزن هدف 60 من میتوانم
2456
چرا به خواست خودش و با مخالفت شدید خانوادش بود چون هیچ تفاهمی نداریم یجورایی از هم زده شدیم از یه و ...

ینی دوست بودین؟چندساله ازدواج کردین؟تاحالاتلاش کردی زندگیتوجمع کنی؟

همسرم آرامش زندگی من😍😍😄

بند ناف عاطفی بعضی از مردا هنوز از خانوادشون جدا نشده..اینجا چیزی گیرت نمیاد حتما ب ی مشاور  زوج درمانی مراجعه کنین..

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....

ادم یه وقتا تو دلش کلی با طرف هم دردی میکنه ولی برای گفتن هیچی نداره، من الان تو این وضعیتم اسی. خدا به قلبت ارامش بده نمیدونم واقعا چی میتونم بگم که حالت و بهتر کنه

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.
2714
عزيزم ناراحت نباش خدا خودش درست ميكنه اما شما هم با زبون خوش و سياست بهش بگو حرفت رو ... مثلا بگو خي ...

هییییییچوقت این فکر اشتباه نکن که کسی که با مادرس مهربونه با همسرشم میتونه مهربون باشه

اتفاقا برعکس کسی که مامانش دوست داره زن فقط نوکر خونش

این جور مردها بهتره اصلا زن نگیرند ور دل ماماناشون بشینند. 

اکثر مردا تا قبل ازدواج اصلا با ننه وبابا نمیسازن و دنبال یه کسین ک مثلا درکشون کنه بعد ک زن گرفتن خانواده اش میشه قدیسه و زن میشه حسود خانوم براشون 

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
ینی دوست بودین؟چندساله ازدواج کردین؟تاحالاتلاش کردی زندگیتوجمع کنی؟

اره دوست بودیم ولی راه دور من ایران بودم اون المان 

نمیدونم اصلا واقعا که میگفت عاشقه بود یا نه چون اینجا زیاد هرز میپرید 

اون طور که مادرش گفته یکی هم اینجا داشته که میخواسته بگیردش ک میفهمه طرف نمیدونم همزمان با این با رفیقش یا پسرخالش می پره یادم نیست دقیق  بهم گفته بود بعد ولش میکنه میاد سراغ من بخت برگشته 

ما از اولش تفاهم نداشتیم خیلی اختلاف از همه نظر داشتیم 

یه بار فهمیدم شب با زنداییش دو تایی مست رفتن خونه ی داییش خوابیدن ( داییش زندان بود میرفت مغازه ی داییش کمک زنداییش ) سره همین میخواستم جدا شم ولی ...

کسی رو واسطه کن عمویی دایی خاله ای کسی که ازش بترسن.من یک بارمادرشوهرم گفت عروسی سبک بگیرین برین ماه عسل که هردوش باشه من ناراخت شدم زنگ زدم عموم اخه واسطه بود گفتم بهش .یکم دخالت میکرد اخه.گفت زنگ زدم دوساعت باش حرف زدم از اون روز اصلا کاری نداره میرم خونش همش ازم پذیرایی میکنه میگه توکارنکن نظر ازش میگیرم میگه هرچی خودتون دوست دارین.خلاصه حساب کار دستش دادم اول کاری.هرغذایی درس میکنه  واسم میزاره کنار .اون روز کیک پخت واسم فرستاد .ولی من خیلی پیگیربودم که دخالت نکنه بااین که دخالتشم کم بود.

همسرم آرامش زندگی من😍😍😄
هییییییچوقت این فکر اشتباه نکن که کسی که با مادرس مهربونه با همسرشم میتونه مهربون باشه اتفاقا برعکس ...

ولی من همیشه بر عکس این موضوع فکر میکنم. ب نظر من مردی که مادر یا خواهرش و دوست نداشته باشه نمیتونه زنش و دوست داشته باشه. وقتی از مادر خودش بتونه بگذره از همسرش هم میتونه. منتها جایگاه هر کس و اولویتش باید مشخص باشه

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.
2706