1345
1341
عنوان

دیگه نمی کشم....

377 بازدید | 32 پست

خسته شدم از این که واسه شوهرم هیچی نیستم 

امشب مادرش سردرد داشت 

خودم زنگ زدم بهش گفتم سرنگ بخر بیار واسه مامانت آمپول بزنم 

اوند خونه دستور داد برو واسه مامانم آمپول بزن 

یه لحظه دلم گرفت 

چون یادمه یه بارم خودم دندون کشیده بودم بیرون بود زنگ زدم گفتم  از داروخانه مسکن بخر بیار گفت دوره نمیتونم برم.یا یه بار که آنفولانزا گرفته بودم نصف شب از درد استخونام بلند شدم هرچی بیدارش کردم گفتم منو ببر دکتر بیدار نشد

بهش گفتم خوبه این سری یادت موند حالا اگر من گفته بودم می گفتی نشد یادم رفت ...

که دهن کثیفش و باز کرد که چه گ...وهی خوردی اول مزه مزه اش کن 

ولی وقتایی که میریم شهرشون میشه آمبولانس عمه و مامان بزرگش

خسته شدم انقدر که به من بی توحهه و اولویتش خانوادشه 

خیلی تنهام خیلی 

خیلی بدبختم 

نه پدری دارم نه کسی 

فقط یه مادر که خیلی ازم دوره

خدایا چی میشد منم یه مرد خوب قسمتم میشد و یه زندگی با عشق داشتم...

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 اینا همه واسششش اشغال 

دوستای گل نی نی سایتیم من خیلی خیلی ب دعای شما واسه رسیدن ب خواسته ی قلبیم احتیاج دارم  منو محروم نکنین 😘😘😘😘😘😘😘😘
1350
1376

عزیزم 😢😢😢

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 

عزیزمممم ت این دردا رو از شوهرت کشیدیی من مامانم

دوستای گل نی نی سایتیم من خیلی خیلی ب دعای شما واسه رسیدن ب خواسته ی قلبیم احتیاج دارم  منو محروم نکنین 😘😘😘😘😘😘😘😘

اون قسمتی که گفتی امپول بخر خوب کردی ولی بعد نباید میگفتی من میگفتم نمیخریدی

اگه زنوگیتو دوست داری باید شوهرت با خوبیات شرمنده کنی خودش بفهمه .با گفتن نمیشه گارد میگیرن

لحظه ی تولد من به همان ثانیه ای برمیگردد که تو برای اولین بار بمن گفتی "دوستت دارم"
عزیزم الهی بگردم .چقدر بی رحم واقعا دکتر نبردت؟مگه ازدواجتون به خواستش نبوده؟چرا اخه.؟

چرا به خواست خودش و با مخالفت شدید خانوادش بود

چون هیچ تفاهمی نداریم یجورایی از هم زده شدیم از یه ورم خانوادش خیلی از من بهش بد میگن منو از چشش انداختن 

1288

عزيزم ناراحت نباش خدا خودش درست ميكنه اما شما هم با زبون خوش و سياست بهش بگو حرفت رو ... مثلا بگو خيلي دوست دارم حامي من باشي ... مطمئن باش آدمي كه با مامانش مهربونه با همسرش هم همينه 

عزیزم شوهرمنم دوسم نداره سر چرتوپرت گرفت کتکم زد اورد انداخت خونه ب بابام با یه بچه خیلی خسته ام ازفکزو خیال چرا دوسم نواره چیم ازبقیه کمترا به من میگه تو پخ خواهرزاده ها و برادرزاده هامم نیستی نوکرخونمی

خرابت شدم تا تو بسازیم دوباره😘💖
1364