2733
2734

دخترم۱۰ روزشه خیلی پیچ وقوس میخوره امروزبهش قطره آ د دادم بعدچنددقیقه عوق زدهم شیرهم قطره اومدبیرون بعدازاون دوباره شیرخوردولی بازم اوردبالا بعدازاونم همش ازدهنش کف میده بیرون یه حالتی مثل حالت تهوع داره میشه کمکم کنیدواقعانگرانم

آرزومیکنم زیرتموم کارنامه های زندگی امضای خداباشه  

https://www.ninisite.com/discussion/topic/120964/همه-چیز-در-مورد-رفلاکس-معده-در-نوزادانجواب-همه-سوالات

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اروغشو بگیر  رفلاکس معمولا چهل روز ب بعد معلوم میشه

پس این چیه ممکنه ازقطره آ د باشه اخه امروزاینطوری شد

عزیزم هنوز خیلی زوده برای تشخیص رفلاکس الان که داری میگی اینجوری من حس می‌کنم شاید زیاد شیرهورده که بالا میاره دختر من رفلاکس داشت از چهل روزگی به بعد از بی قراریاش و اینکه مدام تو خواب انگار یه چیزی رو مزه مزه می‌کرد و میپرید از خواب و دیگه این که بعد از شیر خوردن معدش دردمیگرفت وگریه می‌کرد این علایم رفلاکس پنهان بود که گفتم 

عزیزم هنوز خیلی زوده برای تشخیص رفلاکس الان که داری میگی اینجوری من حس می‌کنم شاید زیاد شیرهورده که ...

مرسی گلم امروزبعدقطره اد اینجوری شده

پس این چیه ممکنه ازقطره آ د باشه اخه امروزاینطوری شد

حتما ببرش دکتر اگر بازم تکرار شد 

مال پسر من از همون حول و حوش ۲۰ روزگی رفلاکسش معلوم شد 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
این کف دهن چیه دارم سکته میکنم

سکته واسه چی؟ ببرش دکتر طفلکو درمان داره.در ادامه همون مشکل برگشت شیره دیگه... با حالت جهشی و پرتابی بالا میاره؟ دختر من رفلاکس خیلی شدیدی داشت جوری که اصلا نمی تونست شیر بخوره و مدام از گرسنگی ضجه می زد😭😭 ولی بالاخره همه اون روزهای بد با تمام سختیهاش تموم شد

سکته واسه چی؟ ببرش دکتر طفلکو درمان داره.در ادامه همون مشکل برگشت شیره دیگه... با حالت جهشی و پرتابی ...

باشه چشم مرسی بابت راهنماییت گلم

2706