2410
2553

سلام عزیزان من هفته 5 بارداری ام دو روزه حالت تهوع دارم بیشتر شبا و خیلی گرسنمه تو ماه اول یه کم غیر عادی نیست به نظرتون?

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه خوشحال باش جنین داره رشد میکنه😍😍میوه زیاد بخور مخصوصا سیب واسه حالت تهوعت لیمو تازه بخور خیلی تاثیر داره نزار معدت خالی باشه که تهوع بگیری

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
2720
شمام مثل من بودین

من هفته پنج،اخراش بود ک حالت تهوعم شروع شد،صبحا تا دم غروب،هنوزم ادامه داره

طبیعیه

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
ن طبیعیه کاملا

واسه امضات اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل الفرجهم

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀

وای منم مثل شما ولی بیشتر صبحااااا وای خیلییی بدبود اصن انقد گرسنه میشدم نمیتونستم چیزی بخورم الان یکم بهترم ولی باز خیلی گرسنه میشم دلمم غذا نمیخاد مث الان😣😣😣😣البته بگم من گرسنگیم در حد لرزیدن بودا بعد فهمیدم دوقلو دارم😁😁😁

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
2714

ن عزیزم

من ک مردم و زنده شدم ۳ماه اول ۸کیلو کم کردم انقد بالا میاوردم نفسم بند میومد سیاه میشدم و از حال میرفتم الان ماهای اخرمه 

خدایا🙌دلم مرحمی میخواهد از جنس خودت...زندگی مو سپردم دست خودت...
2706