1464
1459

سلام عزیزان من هفته 5 بارداری ام دو روزه حالت تهوع دارم بیشتر شبا و خیلی گرسنمه تو ماه اول یه کم غیر عادی نیست به نظرتون?

نه خوشحال باش جنین داره رشد میکنه😍😍میوه زیاد بخور مخصوصا سیب واسه حالت تهوعت لیمو تازه بخور خیلی تاثیر داره نزار معدت خالی باشه که تهوع بگیری

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

شمام مثل من بودین

من هفته پنج،اخراش بود ک حالت تهوعم شروع شد،صبحا تا دم غروب،هنوزم ادامه داره

طبیعیه

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وَ مِـݩ شـَرِّ حـاسـدإ إذا حـسـَد(لطفا برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستین)ممنون😘
1436

طبیعیه، منم این حالت ها رو داشتم و دارم هنوز، خیلی ضعف میکنم انگار ته معده م همش خالیه

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روی پیشونی فرشته ها نوشته ، هر کی دختر داره جاش وسط بهشته 😍😍😍😍من یه بهشتی ام 😀
ن طبیعیه کاملا

واسه امضات اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل الفرجهم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀

وای منم مثل شما ولی بیشتر صبحااااا وای خیلییی بدبود اصن انقد گرسنه میشدم نمیتونستم چیزی بخورم الان یکم بهترم ولی باز خیلی گرسنه میشم دلمم غذا نمیخاد مث الان😣😣😣😣البته بگم من گرسنگیم در حد لرزیدن بودا بعد فهمیدم دوقلو دارم😁😁😁

😘
1444
واسه امضات اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل الفرجهم

ممنوووون عزیزم

برات دعا میکنم

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وَ مِـݩ شـَرِّ حـاسـدإ إذا حـسـَد(لطفا برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستین)ممنون😘

ن عزیزم

من ک مردم و زنده شدم ۳ماه اول ۸کیلو کم کردم انقد بالا میاوردم نفسم بند میومد سیاه میشدم و از حال میرفتم الان ماهای اخرمه 

خدایا🙌دلم مرحمی میخواهد از جنس خودت...زندگی مو سپردم دست خودت...
1474
الان کلی شام خوردم بازم گرسنمه

منم اینجوریم هرچی میخورم باز،یه ضعف عجیبی دارم معدم انگار سوراخ میشه.چیرای مقوی بخور مث شیر موز یا بادام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صبح تا عصر حالم خوبه ولی شب شروع میشه

دقیقا منم شب شروع میشه نصف شبا چندبار بیدار میشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1457