1472
1459

فک کنم هر شب تاپیک زدم

فردا 7 روز ميشه قهره کاشکی کاری کرده باشم نمیسوزم سر يه چيز چرت مسخره سرسنگین شد و بعدم قهر طبق معمول 

خسته شدم نميرم ديگه جلو 

جدا کردم جام و برای اولین بار 

همیشه اون ميرفت من ميرفتم طاقتم نمیومد 

این دفعه فرق داره 

دلم پره خیلی م پره خسته م 

اومدم اینجا يه کم حرف بزنم گریه کنم چشمام گرم شه بخوابم بگذره فقط😢😢

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

تقدیم به همه بانوان

زنی را می شناسم من 🌹

که در یک گوشه ی خانه

میان شستن و پختن

درون آشپزخانه

سرود عشق می خواند

نگاهش ساده و تنهاست

صدایش خسته و محزون

امیدش در ته فرداست

زنی هم زیر لب گوید🌹

گریزانم از این خانه

ولی از خود چنین  پرسد:

چه کس موهای طفلم را

پس از من می زند شانه؟

زنی  با تار تنهایی🌹

لباس تور می بافد

زنی در کنج تاریکی

نماز نور می خواند

زنی خو کرده با زنجیر🌹

زنی مانوس با زندان

تمام سهم او اینست

نگاه سرد زندانبان

زنی را می شناسم من🌹

که می میرد ز یک تحقیر

ولی آواز می خواند

که این است بازی تقدیر

زنی با فقر می سازد🌹

زنی با اشک می خوابد

زنی با حسرت و حیرت

گناهش را نمی داند

زنی واریس پایش را🌹

زنی درد نهانش را

ز مردم می کند مخفی

که  یک باره نگویندش

چه بد بختی ، چه بد بختی

زنی را می شناسم من🌹

که شعرش بوی غم دارد

ولی می خندد و گوید

که دنیا پیچ و خم دارد ...

تقدیم به بانوان گروه ❤️🌺

🇯‌

سلام من پنج ساله منتظرم لطفاً دعام کنید واگه تونستین پنج تا صلوات بفرستید تا به نفس پاک شما خدا آرزوم رو بده ممنونم..     خداوند به موسی فرمودند:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود!!!موسی عرض کرد:چگونه؟؟؟خداوند فرمود:به دیگران بگو برایت دعا کنند!چون با زبان آنها گناه نکرده ای.....برای هم دعا کنید .قطعا زودتر مستجابه
1436

عه منم عقدم دوهفتس شوهرم قهره خبری نیس یبار من پیش قدم شدم ولی دیگه نمیشم

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن
1447

شوهر منم قهر کرده برا اولین بار 

دقیقا ۷روزه. 

انقد منتطرم بیاد اشتی کنیم تنها و بی هم زبون ادم دق میکنه تو خونه. 

معلوم نیس چه مرگشه خوب لعنتی بیا حرف بزن بگو دردت چیه گند بزنن تو درونگرایی

لطفا مهربون باشیم باهم 

بازم شماتو ی خونه هسین من عقدم خیلی سخته😭😭😭

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن
نميشه لعنتی  بدجور دلم گرفته  ولی نميرم خسته م از این همه تحقیر  کاشکی بخوابم بیدا ...

نگو خواهری به چیزای خوب فکر کن زندگی پستی بلندی داره به این فکر کن این نیز بگذرد به خاطره های خوبتون

ندارم ندارم ندارم....
1474
چرااا، سر چی؟ 

همین سری و ميگم ببینم هر سری چقد دلایل چرت ن 

مهمون داشتیم این ماه بکوب پشت سر هم 

مهمون اخری پشت تلفن گفت که مهمون مياد منم خیلی اعصابم خورد شد که وقت استراحت نميدن 

دخترم متوجه شد پنج سالشه 

خلاصه نزدیک بود پیش مهمون لو بده ناراحتيم و 

شوهرم جمعش کرد و شب گفت شانس آوردی م آبرومون ميرفت 

فرداشم باز يه بار گفت منم گفتم چقد ميگي،  همیییین 

گفت نميشه با تو حرف زد و رفت تو قیافه 

انگار آدم کشتم 

انتظار داره برم بگم گوه خوردم

12 ساله کارش همينه 

1331