1803
1804
عنوان

عینکیا بیان⛔😎

132 بازدید | 18 پست

اینایی که عینک طبی دارن یعنی هیچوقتتتت نمیتونن عینک دودی بزنن؟اینقدر سخته.خواستم واسه یه نفرهدیه بگیرم عینک دودی.گفت من من با این عینک طبی چجورعینک دودی بزنم.یعنی خدااایی هیچوقت نمیتونن عینک دودی بزنن؟چشمای قشنگش اذیت میشه خب 

من عينكيم

دادم عينك دودي با شماره چشمم برام سأختن 

اصلا عينك دودي نزنم نميتونم

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1805

چرا عزیزم عینک افتابی میتونی سفارش بدی ب ک هم بجا عینک طبی باشه 

درسته ک ۳ اسفند و ۳ اردیبهشت ای یو ای انجام دادم ک دوتاش منفی شد.ولی مطمئنم ک سال ۹۹ من مادر میشم 😍😍وبه زودی تیکر بارداری زده میشه 😍و من بعد ۹ سال و ۷ ماه مادر میشم و این خبر خوش رو به همه خبر میدم😍😍
جدییی؟میشه شماره انداخت روعینک دودی؟گرون نمیشه؟کجااین کارومیکنن ؟؟😍😍😍😍

آره میشه

قیمتشو نمیدونم 

همون جایی که شماره میندازن رو عینک طبی

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر آزمونمه😑 
1771

خخخخخ مردم از خنده یهو از ابهامی ک برات پیش اومده...

عزیزم‌عینک میخریم فرام مورد علاقمونو...بعد میبریم میدیم جای شیشه خودش همون شیشه رو طبی بندازن.

من سه تا عینک مختلف طبی دودی دارم.

الان دوتاشو عکس میدم ببین یکیش تو ماشینه جلو دستم نیس.

کم‌پیش میاد فرامی نشه طبی دودی کنن برامون ک اونم پول بیشتر بدی برندهای عالی برات میزنن

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
قیمتش فرق داره؟

حدود ۴۰۰ ب من گفت دکتر ولی نخریدم هنوز اره گرونتره از خود عینک طبی

درسته ک ۳ اسفند و ۳ اردیبهشت ای یو ای انجام دادم ک دوتاش منفی شد.ولی مطمئنم ک سال ۹۹ من مادر میشم 😍😍وبه زودی تیکر بارداری زده میشه 😍و من بعد ۹ سال و ۷ ماه مادر میشم و این خبر خوش رو به همه خبر میدم😍😍
1794
یعنی تو با عینک دودی شیک میتونی باهمون شماره چشم واضح ببینی.فداات ممنون که توضیح دادی مممنونم

آره عزیزم

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر آزمونمه😑 
خخخخخ مردم از خنده یهو از ابهامی ک برات پیش اومده... عزیزم‌عینک میخریم فرام مورد علاقمونو...بعد میب ...

قربونت..خیلی قشنگن.😍😍والا مااصلاعینکی نداشتیم نمیدونستم خلاصه که ممنونم بوس بوس 😘😘😘