2733
2734
عنوان

میشه بیاین لطفاااااااا

50 بازدید | 8 پست

سلام دوسه روزه گردنم وزیربغل سمت راستم بادستم دردمیکرد،الان دست چپمم همینطورشده،انگشت دستمم خودبه خومیپره بعضی وقتا.هروقت حالم بده بیشتراینجورمیشم وقتی اظطراب دارم.

میشه لطفایه صلوات منو مهمون کنید مهربونا😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سعی کن خودتو چندساعت از فکر رها کنی

یه دوش اب گرم بگیر یه دمنوش یا چای بخور سعی کن چندساعت فقط بخوابی و به چیزی فکر نکنی

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک

درود 

آزمایشات کامل بدین. ازمایش کبد و ویتامین ها فراموش نشه.

اکو از قلب و مراجعه به دکتر مغز و اعصاب هم در لیست کارتون بزارید. 

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 
درود   آزمایشات کامل بدین. ازمایش کبد و ویتامین ها فراموش نشه.  اکو از قلب و ...

وقتتون بخیر،

دکترمغزواعصاب رفتم داروی آلپروزلام۵، باشربت فلوکستین داده بهم احساس میکنم بعدخوردن اینااینطورشدم بیشتر.

آزمایش هم حتمامیدم.راستی نفس تنگی هم دارم ،سه سال پیش اکودادم توبارداری گفت مشکلی ندارم،بازم برم؟

ممنون ازراهنماییتون

میشه لطفایه صلوات منو مهمون کنید مهربونا😘😘
2738
وقتتون بخیر، دکترمغزواعصاب رفتم داروی آلپروزلام۵، باشربت فلوکستین داده بهم احساس میکنم بعدخوردن این ...

آزمایشات کامل دادین؟ 

فلوکستین رو بزارین کنار اصلا خوب نیست. 

به جاش میتونید هرروز صبح آسنترا و روزی سه مرتبه قرص پروپرانولول بخورید(البته اگر دیابت، فشار یا آسم دارین نخورید). البته به پزشک مشاور هم سری بزنید. 

آزمایشات کامل فراموش نشه لطفا اگر تهرانید آزمایشتون رو تو آزمایشگاه دانش یا عماد بدین‌.

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد.