2733
2739
عنوان

ژل رویال مصرف کردم ولی...

| مشاهده متن کامل بحث + 37980 بازدید | 87 پست
واقعا چه خوب گفتی رها میگفت یه هفته ...ممنون   خرنوب  اینه  واییتا عکسشو بفرستم ... & ...

من گرفتم قهوهای سوخته بود عزیزم من به شوهرم روزی یکی قرص زینک پلاس ویتامین سی فولیک اسید و هفته ای دوتا ویتامین ای۴۰۰ میدادم بعد یه ماه زود حامله شدم بچمم پسر شد

هرچی ارزوی خوبه مال تو

خودشه وقتی درستش میکنی یه بویی شبیه کاکاعو داره  به نطره من خودتم تقویت کن که زود حامله شی من خودم تخم هویجم خوردم تو پریدیم تو فلاکس اب جوش میریختم توش چوب دارچین و هل و زعفران میریختم میخوردم و اینکه حتما معاینه شو که هفونت ندتشته باشی ایشالا زود حامله شب 

هرچی ارزوی خوبه مال تو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من گرفتم قهوهای سوخته بود عزیزم من به شوهرم روزی یکی قرص زینک پلاس ویتامین سی فولیک اسید و هفته ای د ...

ویتامین ای هر روز میخوره ..فولیکم بدم فردا میرم  سی  هم میخرم  ...قرص جوشان  ویتامین سی حساب میشه ..شوهرت کم تحرک بود مورفولوزی شوهرمم مشکل داره ۳ 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2728
تحرکش کم بود و تعدادشم کم بود من خودم هیچ مشکلی نداشتم 

اکی  ...خداروشکر  ..منم میدم اینارو   ایشالله که نتیجه رگیریم ...دعا کن مامان گل😍😍😍😍

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

سلام عزیزان من روی کرم ژل رویال کار میکنم خیلی هم عالیه

و محشر جواب میده کلی مشتری و نماینده هم دارم که از استفاده خیلی راضی هستن برای سفارش لطفا به شماره م واتسپ بزنید 09058639425

سفارش عمده هم میپذیرم، ژل رویال خوراکی هم هر حجمی بخواید موجود دارم

2738
من گرفتم قهوهای سوخته بود عزیزم من به شوهرم روزی یکی قرص زینک پلاس ویتامین سی فولیک اسید و هفته ای د ...

ببخشید شما خرنوب دادین شوهرتون؟ 

ژل رویال چی؟ 

خدایا توکل میکنم به خودت(از رحمت من ناامید نشوید) 

ژل رویال باید بلافاصله پس از جمع شدن از کندو، به فریزر منتقل بشه.سه گرم ژل رویال رو باید در صد گرم عسل طبیعی مخلوط کنین و طی سه هفته مصرف کنین . بعد یه دوره چند ماهه استفاده نکنین. خیلی خاصیت داره 

ما یه زنبوردار مطمئن پیدا کردیم و ازش محصولات کاملا طبیعی زنبور عسل می‌خریم و از کیفیتش خیلی راضی هستیم

خدا جون عاشقتم شکرت واسه همه چی 💚