2737
2734

من باردارم ۹هفته هیچی نمیتونم بخورم اگرم بخورم معدم داغون میشه چیکار کنم الان دارم میمیرم😭😭😭

یه کاسه شراب باشه من باشم و تو،توازلب کاسه نوشی ومن از لب تو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی چجوری تهوع داری بالا میاری سوزش داری یا چی 

فقط حالت تهوع غک میکنم بالامیارم بدو بدو میرم دستشویی خبری نیست معدم که داغون

حالت تهوع داری؟مخصوص بارداریته یا از قبل داشتی دردو؟

من برا تهوع ویتامین ب ۶میخوردم

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
2738

بخدا من تا هفته 17همین بودم معده ام امونمو برید عرق نعنا،ادامس شربت معده میخوردم روزام بگذره شبا هم تا نصفه شب بیدار بودم حتی به پسرم وشوهرم میگفتم محکم با مشت بزنین به معده ام ساکت میشد.روغن زیتونم میزدم رومعده ام ماساژمیدادم خوب میشد.ولی من غذا میخوردم چون فقط وقتی غذامیخوردم وتایساعت بعدش بهتربودم

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
حالت تهوع داری؟مخصوص بارداریته یا از قبل داشتی دردو؟ من برا تهوع ویتامین ب ۶میخوردم

نه از وقتی باردارشدم

مرسی گلم اما پسرم اینجوری نبودم😢😢

هر بچه فرق میکنه .من بچه اولم صبا با یه وضعی پا میشدم خودمو میرسوندم به سرویس اما دومی صبا عالی بودم عصرا نابود جفتشونم گل پسرن 

واس سلامتیه نی نیم صلوات بفرست🤗البته حلالم کن ک ازت اینو میخام
بخدا من تا هفته 17همین بودم معده ام امونمو برید عرق نعنا،ادامس شربت معده میخوردم روزام بگذره شبا هم ...

خیلی سخته خیلی😭😭😭

2706