2733
2734
عنوان

چی بگم...

182 بازدید | 20 پست

سلام.

نمی دونم تاپیک ها قبلیم رو خوندین یا نه.

دخترم ده ماهه ام  شدیدا عفونت ادراری گرفته و الان چند روزه که بیمارستان بستریه.

ما توی این شهر کسی رو نداریم.

توی این چند روز خانومم شدیدا داره سختی می کشه. من رو نمی زارن برم همراه باشم. حداکثر می تونم چند دقیقه برم و بیام. خانومم با یه بچه ده ماهه اونجا تنها مونده. حتی نمی تونه دستشویی بره چون نمی تونه بچه رو تنها بذاره.

الان زنگ زد حسابی گریه کرد.

خسته شده

درکش می کنم.

با تک تک سلولهای بدنم.

اما هیچی نتونستم بگم. چی بگم که بتونه یک لحظه این همه سختی ها رو فراموش کنه و کمی آروم باشه.

خدا هیچ بچه ای رو مریض نکنه. آمین.

نوشته های من برای بانوجان @man_ishan (کانال تلگرام)

اخی بهش بگو مرسی که هستی😍

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام‌.امیدوارم هرچی زودتر خوب بشه دخترتون و به خونه برگرده.

بیمارستان بودنی خیلی سخته درک میکنم چی میگین...آدم خسته و کلافه میشه حالا غم مریضی بچه دیگه بماند. 

آفرین یه شما که انقدر به فکر همسر و بچه تون هستی و تبریک میگم به خانم تون بابت داشتن چنین همسری 💎

عشقتون پایدار‌.

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2738
براشون یه چیزی بگیرین برین به پرستار بگین با بچه یه لحطه بیاد جلو در سورپرایزش کنید

این کار رو می کنم. همش چند دقیقه چند دقیقه با التماس میرم میام. اما دیگه غروب که میشه کسی رو راه نمی دن.

خودتونم جایی نرین هون پشت در بمونین... خوراکی براش بخرین بفرستین داخل اینجوری میبینه کنارشین خوشحا ...

کل روز جلو بیمارستان بودم. کلی خوراکی گرفتم بردم.

اما واقعا هیچ کدوم اینا نمی تونه جبران سختیاش باشه. ثابت نگه داشتن بچه ده ماهه که همش می خواد وول بخوره . خوابوندنش توی جای پر سر و صدا.

همش با خودم می گم کاش جمله ای بلد بودم که با گفتنش معجزه میشد. تمام خستگی هاش در می رفت.

احساس عذاب وجدان دارم.

عزیزای دلم رو رها کردم انگار ...

حرفای محبت آمیز توام با تشکر بهش بزنین  وقتیم انشاالله کوچولوتون بسلامتی مرخص شد یه کادو کوچول ...

حتما این کار رو می کنم

ممنون که گفتین

2706