2410
2553
عنوان

کسی هست تخصص یا مامایی داره توروخدا بیایین کمک کنین+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 41 پست
یعنی چی توروخدا بگو دارم میمیرم

من فارق التحصيل ژنتيك هستم ازمايشتو ديدم كه تريزومي ٢١ رو هايلايت كرده روش ماژيك قرمز كشيده تريزومي٢١ يعني يه جنين نرمال از هركروموزوم بايد دوتا داسته باشه يكي از مادر يكي از پدر بدن جنين كلا ٢٣جفت كرموزوم يعني ٤٦عدد كروموزوم داره كه بايد همش ديزومي باشه تو الان جنينت احتمالا تريزومي هس يعني از كروموزوم ٢١ بجاي دوتا سه تا داره كه اصطلاحا بهش ميگن سندروم داون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
لو ریسک نوشته .فک کنم بار دیگه ی نوع آزمایش دیگه هست ک ازت میگیرن .دوقلویی؟

اره بمم گفتن برو برات اون ازمایشو بنویسن قیمتشم به شوهرم گفتن۱۷۰۰مشکل پولش نیست فقط میخوام سالم باشن😔😔

خدایا خودت کمکم کن یاارحم الراحمین❤❤
معمولا يا زمينه ارثي داره يا ژنتيكيه و فاميليه اما معمولا ٢-٣درصد احتمال داره كه بدون هيچ دليلي بچه ...

خدا برا دشمنم نیاره خیلی سخته

2714
اره بمم گفتن برو برات اون ازمایشو بنویسن قیمتشم به شوهرم گفتن۱۷۰۰مشکل پولش نیست فقط میخوام سالم باشن ...

فک کنم اسم آزمایش سلفری باشه .انشالله برای این آزمایش رفع بشه

منو ب خواسته هام برسون لطفا🤗🤗دوست دارم
۱۲هفته بودم گرفتم ولی خودش که سونو گرفت گفت۱۳هفته ایی

غلط کردن زره مفت میزنن ان تی منم های ریسک بود ریسک سندرومم بینابین بود غربالگری دو رو رفتم نرمال بود..۹۹درصد کسایی که میرن امینوسنتز بچشون سالمه اخرم نگران نباش

❤برای سلامت تو دلمیم یه صلوات میفرستی؟❤
اره بمم گفتن برو برات اون ازمایشو بنویسن قیمتشم به شوهرم گفتن۱۷۰۰مشکل پولش نیست فقط میخوام سالم باشن ...

عزیزم قیمتش ۲۵۰۰هست اسمش سلفری سریع انجام بده چون میرع آلمان زود جوابدبیاد نگران نباش اکثرا درمان میشن

من فارق التحصيل ژنتيك هستم ازمايشتو ديدم كه تريزومي ٢١ رو هايلايت كرده روش ماژيك قرمز كشيده تريزومي٢ ...

یعنی چی میشه واضحتر بگی من خیلی خنگم تو این چیزا توروخدا 

یعنی چی میشه واضحتر بگی من خیلی خنگم تو این چیزا توروخدا 

نگران نباش انقد خودتو بچه هاتو بخدا بسپرررر ببين الان بچت  ٢٣ جفت كروموزوم داره كه ميشه ٤٦ تا از هركروموزوم دوتا داره از كروموزوم ٢١ سه تا داره بجاي دوتا كه بهش ميگن تريزومي

من آزمایشگاهی هستم انقدر رک هیچ موقع نمیگیم فقط میگیم برو متخصص سریع‌ بعدشم عقب مونده ک زوده تشخیصش ...

اونجا اشنا داره براش توضیح دادن حتی قیمت ازمایش بعدیم بش گفتن که اگه اینم جوابش بده یه ازمایش دیگه هست اونو از نافم میگیرن نمیدونم چکار میکنن 

2706