1507
1411
عنوان

بااازم تولد يكي از كاربراس😍😍😍😍

2192 بازدید | 553 پست

عزيزدلممم معذرت ميخوام من روزا سرم شلوغه حافظه برام نمونده يه روز دير يادم اووومد ولي تولدت مبارك گل من انشالله هميشه با دختر ناازت خووش باشي و هميشه بخندين از طرف من دخترتو ببوس😘😘😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

@آيهان1373

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

@پرنسا۷۱    

@ملودی_94    

@ترمه_24    

@mamani_roham    

@mamaneamirjoon    

بياين منشنش كنين ابي نشد

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436
پیداش کردی😂😂😂تولدت مبارک

من مطمئنم يكي ديگه هست يادم رفته😱

يكي كه سخت تهديدم كرده

من مطمئنم يكي ديگه هست يادم رفته😱 يكي كه سخت تهديدم كرده

اره خیلی ام نامردی تهدیدت کرده

برای اینکه اقتصادمون مثل اقتصاد ژاپن بشه فقط یه راه مونده رئیس جمهور ایران، رئیس جمهور ژاپن بشه😝😝😝😝
1334

@آیهان1373    

تولدت مبارک 💞

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در        گله ی اسب است...  تا می تازی،  با تو می تازند.  زمین که خوردی،  آنهایی که جلوتر بودند،  هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند...! امام علی علیه السلام ❤

بياين براش قر بديممم يادش بره يه روز دير يادم اومده😅

اره خیلی ام نامردی تهدیدت کرده

😣😣😣شده برم 60 تا صفحه تاپيك قبليو از اول بخونم بايد يادم بياد

1474
اه فک کردم تولد منه😒😒😒

عه تینا برگشتی! 😍چه طوری عجقم 😘😘

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در        گله ی اسب است...  تا می تازی،  با تو می تازند.  زمین که خوردی،  آنهایی که جلوتر بودند،  هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند...! امام علی علیه السلام ❤

تولدش مبارک🎈

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                
1508