2703
2553
عنوان

بی تفاوتی یا جواب دادن ؟

140 بازدید | 22 پست

سیاستون برا خانواده شوهر کدومه؟

در واقع کدوم سوزشش بیشتره ،😁

غذام رو گازه میام زودی راستی مثال یادتون نره،😄😘

آرزوی سلامتی،عاقبت بخیری،ثروت،فرزند سالم و صالح،عافیت برای هممممه ،💙💚💛🧡

سوزش غذات بیشتره🤭

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تجربه هاتون رو بگید 

حرف نزنیم و لبخند یا جواب بدیم در شرایطی که حرفشون یه جواب محکم داره و توپمون حسابی پره و امکان دعوا هم هست،😄

2456

جواب میدم 

یه مدت جواب نداده بودم داشتن سوار میشدن 

جواب بعضیا رو ندی فک میکنن یا اسکلی یا هیچی نمیفهمی

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
2714
سوزش ؟ معلومه با هم ربطتون بده ،کلا قهر کن اونام از دست شما راحت شن    

وا رابطه خوب و بد چیه شما تا حالا برات این شرایط پیش نیومده ؟

سوزش ؟ معلومه با هم ربطتون بده ،کلا قهر کن اونام از دست شما راحت شن    

تازه از خداشونه که قهر کنم ولی نمیکنم ،⁦☺️⁩

عصبی میکنن لعنتیا

عزیزم من عصبیم بشم جوابشونو با ریلکسی تمام میدم چون خودمومیشناسم جواب ندم تاچندهفته ویاچندماه باخودم درگیرم

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
احترام  احترام بزاری احترام میبینی تمام

نه این همیشه جواب نمیده من ادمیم که خیلی به همه خصوصا خانواده همسر احترام میزارم ولی اونا خیر. جواب خوبی رو نمیدن و هدفشون کوچیک گردنه بالاخره باید یه جوری باهاشون رفتار کرد که بفهمن کارشون زشته

2706