1472
1411

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1473

دوران نامزدیمون خیلی دعوا داشتیم ولی بعد عروسی خیلی بهتر شدیم خدا رو شکر

تو این دنیا فقط ۳ تا آرزو دارم 💙❤💜 اول اینکه خودم و شوهرم همیشه سلامت باشیم 😊 دوم اینکه خودم و شوهرم عمری طولانی داشته باشیم 🤗 سوم اینکه با شوهرم تا آخر عمرمون خوشبخت باشیم 😍😍😍😍😍😍😍
1449

بلا تکلیفی نمیدونی زن مردمی یا دختر بابات😐😐.ولی درکل خوبه قهر و اینا هم هست ولی کم.خداکنه این یه سال زود بگذره بریم سر زندگیمون😍😍

جوری خودمو میسازم که روزی هزار بار به خودت فحش بدی چرا ندارمش😏😏                    من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر 💪💪💪💪💪💪✌❤🍷 

جوری بود که افسردگی گرفته بودم ب شدت لاغر شدم چشام تو گودی رفته بود همش تو خودم بودم و ارتباطم با دیگران زیر صفر 😵😵

ظرفیت شوخیمون اگه بالاست دلیل نمیشه که شما از ته بیشعوریت مایه بزاری   
1476
بلا تکلیفی نمیدونی زن مردمی یا دختر بابات😐😐.ولی درکل خوبه قهر و اینا هم هست ولی کم.خداکنه این یه س ...

واقعاموافقم باهات نامزدی بلاتکليفی ان شاء الله زودترميری سرخونه زندگيت

ميشه برای رسيدن به حاجتم برام صلوات بفرستين🌷🌹

عاااااالی

مسافرت دوردنیا🤩🤩🤩

برام ماشین و طلا و لباسای آنچنانی خرید🤩🤩🤩

هر روز سوپرایز و گردش و اوووووه نگم براتون دلتون آب میشع🤩🤩🤩🤩🤩

البته هنو پیدام نکرده بیشعور ولی پیدا میکنع و میاد خاستگاری  

واقعاموافقم باهات نامزدی بلاتکليفی ان شاء الله زودترميری سرخونه زندگيت

عزیزم مرسی.😘

جوری خودمو میسازم که روزی هزار بار به خودت فحش بدی چرا ندارمش😏😏                    من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر 💪💪💪💪💪💪✌❤🍷 

افتضاح

٩٩٪؜ هم مقصر باباش بود

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"
1457