2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نظافتت رو خیلی رعایت کن  زود به زود نوار رو عوض کن و لباس زیرت اگه کثیف شد عوضش کن

خب من خونریزی کم کم دارم اگه بخوام روزی سه بارعوض کنم همش تمیزبایددرکنم بندازم دور

یه بارپنج روزخوردم افتادم به خونریزی زیادتابیست روز.باورت میشه😥بعدرفتم سونوگفت تخمدانهام پرکیست ریز ...

عه جدی میگی؟؟

من دوستم پلی بود کارش به جراحی کشید گفتم اینو امتحان کن داروهاشو کنار گذاشت اینو امتحان کرد روط قبل جراحی دکتر گفت کیستت اینقدر کوجیک شده دیگه لازم به جراحی نبست

این طولش سه ماهه هست

منم الان ماه سومه دارم میخورم خیلی تنظیم شده

ولی نمیدونم کیست دارم یا نه

ولی نشونه هاشو دارم

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...
خب من خونریزی کم کم دارم اگه بخوام روزی سه بارعوض کنم همش تمیزبایددرکنم بندازم دور

روزی چند بار باید عوض کنی 

چه سفید بمونه نوارت چه خونی اینو دکتر به من گفت

و این که لباس زیرت رو جلو افتاب خشک کن

اگه افتاب نمی افته تو خونتون لباس زیرت رو روش یه پارچه تمیز بنداز اتو کن میکروب هاش از بین بره بعد بپوش به خصوص تو پاکیت ..

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستید♥️
واقعا؟تاثیرداره یعنی. بعد له نمیکنه

آره تازه با آبی که یه ذره نمک داشته باشه هم جواب میگیری

سوسیس کالباس رو کم کن

نمک غذاتو کم کن

آرایش نکن

صبح به صبح شنبلیله خشک شده اندازه یه کپسول بخور عفونتت رو درمان کن اگه داری 

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
آره تازه با آبی که یه ذره نمک داشته باشه هم جواب میگیری سوسیس کالباس رو کم کن نمک غذاتو کم کن آرا ...

عفونتم عززیزم دارم رنگش هم بعضی وقتازرده وبعضی وقتا قهوه ای میشه ولی اصلاخارش وایناندارم .نمیددنم چیکارکنم به دکترم هم نگفتم .شماواسه عفونت چیکارمیکنین به نظرتون چونکه ترشحاتم زرده مشکل عفونت دارم؟

عفونتم عززیزم دارم رنگش هم بعضی وقتازرده وبعضی وقتا قهوه ای میشه ولی اصلاخارش وایناندارم .نمیددنم چی ...

من واسه عفونتم دارو مصرف کردم و شیاف واژینال و چندتا چیز دیگه

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
2706