2737
2734
عنوان

دلم خیلی گرفت😔

267 بازدید | 19 پست

عصری یه مرتبه دلم هوای دوست قدیمیو کرد براش زنگ زدم فهمیدم ازدواج کرده عروسی گرفته خیلی ناراحت شدم که چرا دعوتم نکرد گفت اصلاً شرایطش نبود فهمیدم مامانش سرطان پستان داره پدرش معتاده و مامانشو بخاطر بیماری از خونه بیرون کرده بعدم طلاقش داده

خونه ای که مامانش با خون و دل ساخت پدره به باد داد الانم رفته زن گرفته دلم میخواست پدره رو خفه کنم انقدر حالم بد شد همسرم خواست فضا رو عوض کنه بخاطرم اورد که امشب بعد مدتها میخواستیم بریم خونه مامانم اینا بعد 148 روز قبلش همسرم گفت زنگ بزنیم ببینیم اگه هستن بریم 

زنگ زدم خونشون

دخترخالم یا همون زنداداشم گوشیو برداشت چون بینمون فاصله هست و باهم قهریم گوشیو دادم شوهرم 

شوهرم گفت اگه شب مامان و بابا هستن میخوایم بیایم اونجا

بدجنس گفت خونه خاله دعوت دارن 

بهم شدید برخورد حالم بد بود بدتر شد که چرا خالم منو نگفت مگه من زیادی بودم؟؟ این خالم اختلاف سنیش با من کمه و خیلی باهم خوبیم 

بهش پیام دادم و گلایگی کردم و بهش گفتم دیگه نمیخوام اسمشو حتی بشنوم

چند بار بهم زنگ زد جوابشو ندادم زنگ زد به شوهرم گفت مهمونیی درکار نیست اصلاً کسیو دعوت نکرده 

زنگ زد به زنداداشم و کلی باهاش دعوا کرد که چرا همچین کاری کرده بعدم زنگ زد به من که حتماً برو بزار روش کم شه ولی نمیخوام دیگه پا تو اون خونه بزارم شاید این خواسته پدر و مادرم بوده که منو دک کنه 

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا عجب روزی داشتی.بیخیال باهمسرت بروبیرون خوش بگذرون

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2731
2738

اگه ناراحت نمیشی بگم یه جاهاییش رو واقعا حساسیت به خرج داری و الکی دعوا درست کردی ها!

ولی یه جاهایی هم حق داری دلت بگیره

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
امشب تولد خواهرزاده ام است خواهرم زنگ زد دعوت کرد ولی من نمیرم

حالا این وسط به خواهرت چه ربطی داره بنده خدا😐

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
هیچوقت پدر مادر دخترشون رو بخاطر یکی دیگه دک نمیکنن

هرطور فکر میکنمااا دلیل این کارشو نمیتونم بفهمم 

تنها چیزی که به ذهنم میاد همینه

وا عجب روزی داشتی.بیخیال باهمسرت بروبیرون خوش بگذرون

همسرم گفت شب ماشین داداشو میگیره میریم یه بستنی میزنیم شام میخوریم یه دوری میخوریم تو شهر ولی گفتمش حالم نیست 

خب شوهرتم نباید با زنداداشت صحبت میکرد باید میگفت گوشی رو بده به مامان یا بابا و بعد میگفت میخوایم ...

موند تو عمل انجام شده😔

2706