2410
2553
ن نگذشته ۲۸باید پریود بشم ولی خب چرا بی بی چک میزد مثبت خون جوابش شد۰.۴۵😭

من والا سواد این چیزا رو ندارم....ولی خوب تا بیست و هشتم هنوز مونده....انشالله که پری نمیاد و میری ازمایشو و این بار مثبت میشه...هیچوقت امیدتو به خدا از دست نده...خدا همیشه بهترینها رو تو بهترین لحظه برای بنده هاش میخواد

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
راستی مامانای باردار من سرویس خواب نوزاد میدوزم ارزونم هست جنسشون نرم و پنبه ای دوست داشتیم خاص بهم ...

قیمت کارات چه قدره ؟ چه جوری ؟ میشه مدل بفرستی 

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستید♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم از موعد پریودت گذشته؟

سلام خوبید بچه ها من 24 تیر ق شدم تا 28 و3یا4روز بعدشاقدام داشتم وامروز باید ق میشدم نگک سینمم نمیشه دست زد نفخ هم دارم نمیدونم تستم دادم منفی بود حالا نمیدونم قاعده میشم یاباردارم

سلام گلم بله پریروز رفتم😍😍 هفت هفته و سه روز طبق سونو هفت هفته و شش روز طبق محاسبه دکتر

خداروشکر الحمدلله

بنظرت من فعلا زوده نرم برا سونو؟ صبرکنم تا هفته ۷ یعنی؟ کاش قلب نینی منم تشکیل شده باشه

باراوا بودرفنی سونو؟

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2456

چرا به یه چیزی مثل بی بی چک اعتماد میکنید آخه..فقط آزمایش صددرصدیه خب..

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
قیمت کارات چه قدره ؟ چه جوری ؟ میشه مدل بفرستی 

مدل اینجا سختم هرکی میخواد بهم پی ام بده راهنماییش میکنم شماره کاری دارم میدم بهش سه تیکه تشک گاردار و لحاف نوزاد و بالش ۱۷۰ 

چهار تیکه که کیسه خوابم بهش اضاف بشه ۲۵۰ فوق العاده جنسشون عالی پنبه ای استاندارد انگار برا بچه خودم بدوزم اینایی تو بازارن قیمت مناسب ها همه پلاستیک خالصن تشک گاردار جلدش قابل شستشو

سلام خوبید بچه ها من 24 تیر ق شدم تا 28 و3یا4روز بعدشاقدام داشتم وامروز باید ق میشدم نگک سینمم نمیشه ...

یه چند روز صبر کن اگه پری نشدی برو ازمایش بتا بده عزیزم...توی اقدام عقب و جلو انداختن طبیعیه

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
2714
خداروشکر الحمدلله بنظرت من فعلا زوده نرم برا سونو؟ صبرکنم تا هفته ۷ یعنی؟ کاش قلب نینی منم تشکیل شد ...

ممنون عزیزم 

منم خیلی استرس داشتم

بله بار اول بود

من هفته ششم رفتم دکتر سونو نوشت اما گفت یه هفته دیگه برو

شماهم هفته هفتم برو که دیگه یبار بشه و تکرار نخاد

چرا به یه چیزی مثل بی بی چک اعتماد میکنید آخه..فقط آزمایش صددرصدیه خب..

دقیقا

من اصن بی بی نزدم ۵ روز ازموعدم گذشت آزمایش دادم

ممنون عزیزم  منم خیلی استرس داشتم بله بار اول بود من هفته ششم رفتم دکتر سونو نوشت اما گفت یه ...

همش نگرانم میگم خدایی نکرده خارج رحمی یا پوچ نباشه

ولی دکترم آزمایش بتا رو دید فقط برا یه هفته دیگه سونو نوشت همین

دیگه چیزی نگفت 

گفت سونو بده بعدبیا

یعنی امکان بارداری هس

به معجزه های خدا ایمان داشته باش....💖

2706