2733
2734

دوستای گلم چدنام خیلی چربی دارن پ با سرکه و این چیزام نرفته سیمم زیاد بکشم بد میشه خیلیا رو دیدم از لوله بازکن جواب گرفتن یه سریا هم میگن خراب میشن چدنا  شما امتحان کردین مارک گازتونم لطف کنید بگید 

مارک گاز من can به نظرتون لوله باز کن خرابش نمیکنه؟

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کدر میشه

نگو که تو امتحان کردی من مجرد بودم غذا بلد نبودم درست کنم حالا افتادم به این وضع😐😂

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
من چدنای گازمو گذاشتم تمیز شد مثه اول ک نمیشه ولی خوب میشه

مارک گازت چیه عزیزم

2738
من تمیزکردم‌عین روزاولش شد،گازم صفحه ای بودواستیل البرز،اول مطمئن باش چدنه اصله وگرنه لوله بازک ...

از کجا بفهمم اصله گازم از نمایندگی کن خریدم

یکی تو تاپیک میگفت لوله بازکن زده... وقتی گازو روشن کرده چدن گاز ترکای کوچیک خورده :/

اره منم شنیدم احتمالا جنسش خوب نبوده

نگو که تو امتحان کردی من مجرد بودم غذا بلد نبودم درست کنم حالا افتادم به این وضع😐😂

😂ن مامانم کرد

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
2706