2726
عنوان

نمیدونم چی بگم 😔

83 بازدید | 3 پست

شوهر کاری وخانواده دوستی دارم ولی بعضی اخلاقاش عذابه عاشق بچهاست ولی اصلا به فکر تفریح بچها نیست هیچ کجا با ما تمایل نداره بریم همش میگه حوصله ندارم و قسط دارم فکرم آزاد نیست همش تنها با خانوادش وخانواده خودم بیرون‌میرم نمیدونم چیکار کنم خانوادم ناراحت میشن میگن شوهرت با دوستاش بیشتر ترجیح میده تا با زن وبچش ناراحت میشم 😔😔

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋

اینبار که گفت برو باهاشون نرو، سعی کن صمیمیت بینتون بیشتر بشه، ماهم بیشتر روزای تعطیل خونه ایم چون همسرم تمام هفته سرکاره، تو خونه هم میشه خوش گذروند و تفریح کرد ، بزار بدونه باشماها هم حتی تو خونه میشه خوش بود

اینبار که گفت برو باهاشون نرو، سعی کن صمیمیت بینتون بیشتر بشه، ماهم بیشتر روزای تعطیل خونه ایم چون ه ...

روزهای تعطیل هم مغازه میره

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روزهای تعطیل هم مغازه میره

مغازه داره که دیگه هیچ، همسر منم صبح ۷ میره تا ۱۰ شب، جمعه ها دیگه زود میاد ۸میره ۴ میاد. یکمم حق دارن بنده خداها. تو هم مثل من گاهی عصرونه ببر پیشش باهم وقت بگذرونید 

2728