2737
2734

عمق رحمم ۴سانت بودرفتم آی یودی بزارم نذاشتن پیش دکترزنان.بعدکه به بهداشت گفتم گفت برم پیش دکترخودم که توبارداری میرفتم اصلاشده کسی بااین وضع ای یودی بزاره؟؟

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دوس داشتم بزارم گفت شاید نشه و بیفته و 

امپول زدم 

دوتا دختر شیر به شیر دارم 

بسمه دیگه 

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
2731
منم دوس داشتم بزارم گفت شاید نشه و بیفته و  امپول زدم  دوتا دختر شیر به شیر دارم  ...

آمپول وقرص ممکنه به من نیوفته

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
نشنيده بودم رحم كوچيك!!! بعد توي حاملگي مشكلي نداشتي؟

نه هیچی بهداشت میگه محاله۴سانت باشه ناسلامتی یه بادم زایمان کردی

آمپول وقرص ممکنه به من نیوفته

منم لک بینی دارم یکسره 

اولش دوهفته خونریزی بود 

الانم اندازه عدس هرروز لک دارم 

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
منم دوس داشتم بزارم گفت شاید نشه و بیفته و  امپول زدم  دوتا دختر شیر به شیر دارم  ...

خودت پشت سرهم باردارشدی؟یاناخواسته بود؟چقدرباهم فاصله دارن؟

2738