2726

سلام خانوما من تریکو بافی انجام میدم با ارزان ترین قیمت 

ارسال به سراسر ایران با پست پیشتاز

پیج اینستام:handmade__fatemehbanoo

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم کانال  ندارید؟؟در ضمن هنرتون واقعا قابل تحسین  و خیلی با ارزش❤

نه عزیزم کانال ندارم

ممنون خانوم گل نظر لطفته عزیزم  

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
2728
چهههه قد عالی . واقعاااا هنرمند با سلیقه ای هستین 😍😍

مرسی عزیزدلم  

ساك حمل نوزاد و چقدر انجام ميدين؟

سلام عزیزم بستگی به اندازش و اینکه سایه بان داشته باشه یا نه

سایز بزرگ با سایه بان و نخ دولا قابل شست و شو میشه حدود 300/350

شماره تلفن نداری

یا کانال؟

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

میشه عکس از چیزایی ک برا سیسمونی بافتی بزاری

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
شماره تلفن نداری یا کانال؟

کانال ندارم عزیزم ولی شمارمو خواستی تو شخصی برا ت میفرستم

تو اینستا دیدمت

میشه عکس از چیزایی ک برا سیسمونی بافتی بزاری

اپلود نمیشن متاسفانه بستگی داره به جنسیت نی نی که خیلی ایده های جذابی دارم