عنوان

بچه ها کسی می دونه چه جوری میشه باد یک آدم حسود رو خالی کرد؟ 😣

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 33 پست
به نظرم این شخصی که شما وصفش رو گفتی حسود نیست. بلکه شخص مقابل که داره راجع به شخص اول چنین فکری میک ...

اتفاقا حسودی و ابراز حسادت  طرفم کاملا شناخته شدس و همچنین حسود نبودن من در فامیل. یعنی همه می دونن که هر دو ما چه اخلاق هایی داریم

فقط این وسط من خیلی زجر می کشم

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اتفاقا حسودی و ابراز حسادت  طرفم کاملا شناخته شدس و همچنین حسود نبودن من در فامیل. یعنی همه می ...

اونی که زجر میکشه معمولا مشکل داره حتی اگه همه فامیل بگن مشکل نداره. 

اونی که آرومه و چیزی در رفتارش نشون نمیده حسود نیست، حتی اگر همه فامیل بگن که حسوده.

هر کس که به این فکر کنه که آیا شخصی داره بهش حسودی میکنه یا نه و میخواد کاری کنه که اون شخص بادش خال ...

وقتی یک نفر در جمع چنان با حرکات و رفتار و حتی حالات چهره اش داره حالیت می کنه و تو حتی نمی دونی چه جوری عکس العمل نشون بدی و با لبخند ملایم رد میشی بازم فک می کنی این منم که حسودم 

مگه به ذات زیبا و بی آلایشش حسودی کنم😐

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇

مهم نباشه برات این بهترین رفتاره و بیشتر طرف مقابلتو اذیت میکنه

بی تفاوتی بهش میفهمونه ک ارزشی برات نداره

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏

موفقیتهاتو بیشتر کن.

خود به خود میترکه 😃

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌
وقتی یک نفر در جمع چنان با حرکات و رفتار و حتی حالات چهره اش داره حالیت می کنه و تو حتی نمی دونی چه ...

من درباره هیچ کس هیچ فکری نمیکنم. حرف بنده همون بود که گفتم. اساسا آدمها چرا باید باد هم رو خالی کنن؟ چون به هم حسادت میکنن. 

وگرنه ادمی که آرامش داره و حرف و نظر و رفتار دیگران براش بی اهمیته ، کاری به روحیات درونی و  رفتار بیرونی افراد نداره و بهشون متوجه نمیشه و نسبت بهشون بی تفاوته. البته نه بی تفاوتی که عمدی صورت بگیره و برای چزوندن طرف مقابل باشه. بلکه اون بی تفاوتی که ناشی از آگاهی فرد نسبت به قابلیت های درونی خودش و درستی کارها و افکار خودش در مقابل نقدها و نظرات مردمه. 

اونی که زجر میکشه معمولا مشکل داره حتی اگه همه فامیل بگن مشکل نداره.  اونی که آرومه و چیزی در ...

زجر من از حسود بودنش اینه که خودش عذاب می کشه تو هر برخورد و دیدارمون علارقم محبت های زیادی که کردم بهش و خواستم این حسادت رو از بین ببرم 

و اینکه هر بار من تلاش می کنم ولی اون فقط وضع رو بدتر می کنه نه تنها من بلکه همه اطرافیان

خو حالا میخای ماجرا رو تعریف کنی یا نع

مثلا ما باهم رفتیم مسافرت من و شوهرم و جاریم و برادر شوهرم اصلا اجازه اینکه بخوام با شوهرم کنار هم بشینیم و صحبت کنیم نداشتیم حتی شب هم جای خواب مارو جدا کردن یعنی زنانه مردانه در صورتی که اتاق خواب کافی داشت خونه.... یا خرید کردن و غذا خوردن و..... این آخری هم من انگشتمو عوض کرده بودم حتی خودمم یادم رفته بود چون برای بیا رزش بود دیشب مجلس دعوت بودیم باهام خوب بود اما تا اینکه چشمش به انگشترم افتاد چنان حالات چهره و رفتارش تا آخر مجلس عوض شد که یک آدم غریبه هم می فهمید.... حالا امشبم یک مجلس خونه شون برگزاره منم راستشو بخوان رغبت نمی کنم برم به خاطر دیشب 

من درباره هیچ کس هیچ فکری نمیکنم. حرف بنده همون بود که گفتم. اساسا آدمها چرا باید باد هم رو خالی کنن ...

خدا رو شکر تا حالا با همچین کسی رو برو نشدین تا درک کنین اشکال نداره شما فرض رو بر حسادت من بذار انشالله هیچ وقتم همچین کسی تو زندگیت نیاد که حال منو بفهمی 

مثلا ما باهم رفتیم مسافرت من و شوهرم و جاریم و برادر شوهرم اصلا اجازه اینکه بخوام با شوهرم کنار هم ب ...

منظور شوهرتونه؟ یا جاریتون؟ نگاهش به انگشترتون افتاد و دگرگون شد؟ انگشترتون رو گرون خریدین؟ چی براتون بی ارزش بود؟

2706