2733
2734

هروقت میایم نینی سایت همه دارن شکایت میکنن من خودم با هزارتا دردسر به عشقم رسیدم ولی همه دردسرا بعدش برام شیرین شد اولا عقدم هم عروسم مادر شوهرمو پر میکر اونم هی اذیتم میکرد ولی من جاش مهربونی میکردم الان مادر شوهرم عاشقمه باز هم عروسم دید رابطم با شهمه خوبه جلو خونه شوهرم هرچی خواست بهم گفت ولی من هیچی بهش نگفتم فقط با اون کارش خودشو از چشم همه انداخت برا عروسیمون خیلی مشکل مالی داشتیم پدر شوهرم کمک نمیکرد یعنی برادر شوهرمو زنش نمیزاشتن کمک کنه باز هیچی نگفتیم مامانم کمکون کرد و اومدیم طبقه بالا مامانم نشستیم بعدش خوده پدر شوهرم پشیمون شد اومد ۲برابر خرج عروسیمون بهمون داد شوهرم بعد عروسی بد اخلاق شد لجباز شد جای لجبازی قهر الکی دعوا بهش محبت کردم باش حرف زدم الان صد برابر قبل بهتر شده و واقعا اقاس خودش دیگه همرو شناخته میگه فقط تو پشتمی نمیزاره یکی بهم کوچک ترین حرفی بزنه۵ماه بعد عروسیم رفتم یه چکاب انجام بدم هم عروسمم باهام بود دکتر بهم گفت تنبلی تخمدان داری بچه دار نمیشی هم عروسم خودش ۷ماه اقدامه همه جا پشتم حرف زد هی بهم تیکه میپروند ولی ماه بعدش من فهمیدم باردارم خداروشکر الانم باهام حرف نمیزنه اصلا بی دلیل شوهرمم میگه چه بهتر خیلی وقتا وضع مالیمون اومده رو به پایین ولی تحمل کردیم باز خوب شده  همیشه قرار نیست وضعیت خوب باشه همه چی اونجوری که میخوای باید خودت بجنگی و وضعیتو جوری که میخوای بکنی همیشه مادر شوهرا بد نیستنبا یکم مهربونی خوب میشن اگه کسی بهتون توهین کرد شما بهش توهین نکنین چون اون شخصیت خودشو نشون داده بخدا لجو لجبازی قهر فقط زندگی زماشوییو بهم میزنه گاهی کوتاه بیاین بعد هر سختی اسونیه من اینو کامل حس کردم به زندگی امیدوار باشین میگن به مو میرسه ولی پاره نمیشه همیشه سختیارو نبینیم یه اسونی بعدش هست که خیلی لذت بخشه منو شوهرم سختیامون برامون شده خاطره های شیرین و تراخدا اگه میبینین کسی کمتر ۲۰سال ازدواج میکنه نگین بچس من ۱۶سالگی عقد کردم و الان ۱۸سالمه منتظر نینی کوچولومم سن فقط یه عدده ربطی به شعور صبر تحمل طرف نداره اگه کسی کمتر ۲۰سال ازدواج کرد ته دلشو خالی نکنین شاید با حرفای بعضیا دلسرد شه و زندگیش بهم میخوره ببخشید زیاد بود خواستم قطره چکونی نشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
افرین ک اینقدر صبوری . دلیل اینکه سنتو گفتی رو نفهمیدم‌.

سنمو گفتم چون اولا عقدم همه به شوهرم میگفتن این بچس چه میدونه زندگی چیه سره یه ماه طلاقش میدی الان عاشقی کلت گرمه

سنمو گفتم چون اولا عقدم همه به شوهرم میگفتن این بچس چه میدونه زندگی چیه سره یه ماه طلاقش میدی الان ع ...

خوشبخت باشی عزیزم من ازت انرژی مثبت گرفتم😘😘😘

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
سنمو گفتم چون اولا عقدم همه به شوهرم میگفتن این بچس چه میدونه زندگی چیه سره یه ماه طلاقش میدی الان ع ...

خوبه. ما ک سنمون بالا بود ب غلط کردن افتادم.انشالله همیشه زندگیت اینقدر شاد و پر امید باشه

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
كاش سنتو نميگفتى يا كاش سنتوراست نگفته باشى عزيزم اين پختگى مال سن شما نيست بايد به مرور پيش بياد هم ...

سنمو راست گفتم من از بچگی همینجور بودم خیلی صبور بودم پدرم تو ۲سالگی از دست دادم و مادم یادم داد همیشه ررو پای خودم وایسم همیشه از هم سنیام جلوتر بودم شرایطه که ادمو پخته میکنه نه سن 

2706