2733
2734
عنوان

دیگه تمرکز ندارم درس بخونم😢

286 بازدید | 14 پست

من یه سری مشکلات داشتم از همسرم دادم جدا میشم پسر عموی دیوثه من با داشتن یه خانوم خوشگل بهم پیشنهاد داده الان دیگع اصلا تمرکز ندارم دوباره شروع کنم هی میگم ببین شخصیتت چقدر پایینه ک یه همچین کسی بهت پیشنهاد داده

خانومای جیگر دعا کنین کنکورمو خوب بدم 😘😘الهم صل اله محمد وال محمد 😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
والا من بودم میزدم  تو گوش پسر عموم

اصلا نشد فقط تونستم درو حل بدم بیرون بگم ارزش خانومت خیلی بالاس از سرتم زیادیه

خانومای جیگر دعا کنین کنکورمو خوب بدم 😘😘الهم صل اله محمد وال محمد 😎

عزیز دلم حق داری یه عمر تو گوشمون خوندن کرم از خود درخته! اما سعی کن بزنی به بیخیالی سخته اما غیر ممکن نیست یکم برا یه مدت محیط و شرایط رو تغییر بده تا از فکرش بیای بیرون

و هنوز هم میشود در گلدان شکسته گل کاشت...

😢😢بمیرم غمتو نبینم اون بی همه چیز ارزش نداره بخاطرش از درسات عقب بمونی

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟
2706