2726
عنوان

شاخ درآوردم👀

180 بازدید | 18 پست

شنيدم يه زن و شوهري از هم جدا شدن

بسسس كه باهم مشكل داشتن و باهم نميساختن همش دعوا و درگيري خلاصه. جدا شدن

حالا هم خانوم هم آقا ازدواج كردن دوباره...

و بعد گذشت يه مدت

حدود چند ماه

باهم رفت و آمد خانوادگي دارن

اينا ميرن خونه اونا

اونا ميان خونه اينا

😐چقد روشنفكر شده اند يه عده😯

من ملكه ي ايرانم ثروتمند پرافتخار چشم ها همه بدنبال من  

من موندم خانوم جديده و آقا جديده مشكلي ندارن عايا با اين مسئله 

عاديه بچه هاااا؟؟ يا من واسم غير طبيعي مياد

😂😂😂😂یکی بگه ما از دنیا عقب موندیم یا اینا سطح فکراشون مشکل داره؟

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بعضیا جنبه فیلم ترکی ندارن😂

آموزش خیاطی خانم عمرانی  معادل ۲۳۰ و ۷۵۰ صفحه کتاب رنگی و هدیه ویژه.    کامل ترین و جدید ترین مجموعه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی‌.    پکیج طلایی آموزش خیاطی از مقدماتی تا پیشرفته و فوق حرفه ای.قیمت پکیج ۳۸۰۰۰ تومان.     ارسال رایگان به کل کشور. .   جهت کسب اطلاعات بیشتر در ت لگرام پیام بدهید ۰۹۳۹۹۵۴۵۸۳۱
خارجکی شدن مردم😕

خارجي هاشم فك نكنم اينطور باشن

بعد ازدواج پاشن برن تفريح و شام خونه همديگه😕

واقعا جالبه  اون خانم و اقای جدید که اینا باهاشون ازدواج کردن از قبل اشنایی نداشتن با اینا؟

نه اون آقا جديده دوست همين آقايي بوده كه جدا شده

خانوم جديده كلا جديد بوده ولي ميدونه اون زنش بوده

من موندم خانوم جديده و آقا جديده مشكلي ندارن عايا با اين مسئله  عاديه بچه هاااا؟؟ يا من واسم غ ...

ب نظر منم غیر عادیه 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

ما یکی تو فامیلمون بود پسر و دختر از هم جدا شدن ولی الان بیشتر باهمن دوتایی خونه هم میرن

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
2706