1507
1411
عنوان

خسته م، تنهام، چه عکس العملی نشون بدم الان مياد خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 33 پست
نمیشه که اینجوری چون قهرید صبح بره شب بیاد!ی فکر اساسی کن.مهمتر از همه محکم و قرص باش.

ديگه ميخواد چشم تو چشم نشيم 

منم راحت ترم 

خونه باشه ميرم تو اتاق

گروه آبی >وزن شروع: 64.5 >  وزن فعلی: 62.400  >   ۶۱۷۰۰  وزن هدف: 53   من ميتونم 💪 💪💪💪💪      

دقیقا منم یک هفتس قهرم نه اون میاد جلو نه من می رم جلو ...همیشه من رفتم فقط بخاطر آرامش خودم اما دیگه نمی رم بسته آنقدر من خودمو جلوش کوچیک کردم ی بارم اون پیش قدم بشه   اگه این قهر همیشگی هم باشه اما دیگه نمی رم جلو برام فرقی نداره دیگه

نخ دادن همیشه هم بدنیست😏به بعضیها باید نخ داد تا دهنشون رو بدوزن😎
دقیقا منم یک هفتس قهرم نه اون میاد جلو نه من می رم جلو ...همیشه من رفتم فقط بخاطر آرامش خودم اما دیگ ...

مث هميم دقیقا 

چن ساله ازدواج کردی؟ 

از اول همينه؟ 

ما 12 ساله 

قبلا شاید سالی يه بار این دعوا پیش ميومد الان شده ماهی يه بار اعصابم نمیکشه واقعا

گروه آبی >وزن شروع: 64.5 >  وزن فعلی: 62.400  >   ۶۱۷۰۰  وزن هدف: 53   من ميتونم 💪 💪💪💪💪      

شما هم نگران سلامتی جنین و دوران بارداری خود هستید؟

بایدها و نبایدهای بارداری، تناسب اندام، تقویم بارداری و تعیین روز زایمان در نرم افزارهای ویژه بارداری

برای مشاهده نرم افزارها و دانلود رایگان کلیک کنید

انقد سرد و یخ ميشه وقتی قهره مگه ميشه به نفهمیدن بزنم  نمیخوام حتی تو چشماش نگاه کنم

اره میشه شوهرمنم همینطوری بودبه خداوقتی قهرمیکردیم هرکاردلش میخاست میکردبراخودش خوش میگذروندومنم فقط عذاب میکشیدم بعدیه هفته هم مجبوربودم اشتی کنم که هم حالم خوب شه هم اون هرکاری دوست داره نکنه ولی دیدم واقعااینجوری نمیشه الان بحثی پیش بیادسعی میکن حرفوعوض کنم تاقهرپیش نیاداگرم قهرکنه به روم نمیارم همینجوری بازم باهاش حرف میزنم خداروشکرالان بهترشده

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤
1473
دلم ديگه به آشتی نميره  بخدا هر سری اگه مقصر م نبودم ديگه بعد چن روز دلم میترکید ميرفتم اونم ف ...

عزیزم من کاملا میفهمت اینبار شما پیش قدم نشو بزار خودش بیاد اگر ادامه هم داشت قهرتون مهم نیست بایدتحمل کنی ولی اصلا کوتاه نیا وخیلی منطقی باهاش صحبت کن بگو دیگه نمیتونم خودمو بشکنم 

زندگی رو سخت نگیر ازلحظه هاش لذت ببر چون دیگه برنمیگرده❤❤❤🙏🙏🙏
ديگه ميخواد چشم تو چشم نشيم  منم راحت ترم  خونه باشه ميرم تو اتاق

و بدین صورت قهر شما طولانی تر میشه.

من و همسرم وقتی قهر میکنیم.اون میره بیرون کارهاشون انجام میده و بر میگرده.منم غذا رو آماده میکنم.سفره می چینم و غذامونو ميخوريم منظورم اينه قهريمون تو روال زندگی مون تاثیری نداره.هرکس وظیفه خودش رو انجام میده.به این شیوه زودتر هم آشتی میکنیم! 

اما اگه الان اومد و پیش قدم شد شما هم ملایمتر رفتار کنید و انشاءالله در آرامش مشکل رو حل کنید مطمئن باش دخترتون متوجه تمام این بی تفاوتی ها میشه.

اره میشه شوهرمنم همینطوری بودبه خداوقتی قهرمیکردیم هرکاردلش میخاست میکردبراخودش خوش میگذروندومنم فقط ...

نه ايم بدبخت خودش م عذاب میکشه ولی نمياد جلو 

شب موقع خواب تا صب صدای نفس عمیق اش و میشنوم که چقد ناراحت ه ولی نمياد جلو 

شاید بعد این قهر اگه تموم شه بریم پیش روان شناس

ببینم مشکلش چيه شاید افسرده ست

عزیزم من کاملا میفهمت اینبار شما پیش قدم نشو بزار خودش بیاد اگر ادامه هم داشت قهرتون مهم نیست بایدتح ...

دقیقا تصمیم م همینه

ديگه ميخواد چشم تو چشم نشيم  منم راحت ترم  خونه باشه ميرم تو اتاق

این کارونکن عزیزم شمابچه دارین روی اونم تاثیرمیذاره بعدم برای اینکه اون پیش قدم بشه بایدراه اشتی روبراش بازبزاری گلم توپیش قدم نشوایندفعه ولی اگه اومدطرفت پسش نزن بعدکه باهم خوب بودین توارامش بهش حرفاتوبزن

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤
1432
و بدین صورت قهر شما طولانی تر میشه. من و همسرم وقتی قهر میکنیم.اون میره بیرون کارهاشون انجام میده و ...

آره طفلی دلش تنگ شده واسش 

نميدونم والا 

الان که نهارم آماده ست منتظرم ببینم بیاد چه عکس العملی داره 

ولی اگه بیاد و سرد باشه نميرم جلو شاید اومد جلو نرم شم يه کم ولی ته دلم ازش دلخورم بدجور

مث هميم دقیقا  چن ساله ازدواج کردی؟  از اول همينه؟  ما 12 ساله  قبلا شاید سا ...

ما هم 12ساله ازدواج کردیم از اول هم من رفتم پیش قدم شدم برای آشتی کردن قبلا هر ماه دعوا داشتیم الان که خودش برام بی ارزش شده محلش نمیدم شاید 6ماه یک بار دعوا پیش بیاد اون سر چیزای بیخود... الان یک هفتس قهریم حتی غذا هم نمیپزم براش دیگه اصلا  حسابش هم نمیکنم 

نخ دادن همیشه هم بدنیست😏به بعضیها باید نخ داد تا دهنشون رو بدوزن😎
آره طفلی دلش تنگ شده واسش  نميدونم والا  الان که نهارم آماده ست منتظرم ببینم بیاد چه عکس ...

دلخوريتو بیان کن حتما بهش بگو اما بعد از صلح و در آرامش.بهتره که شما پیش قدم نشی اما طوری رفتار کن که اون بدونه پیش قدم بشه تو دوسش نمی زنه.چون دفعه اوله قطعا واسش سخته