1464
1411

1 هفته ست قهریم سر يه چيز بیخود کلا مدلش ه قهر میکنه سر چیز الکی بعدم من همیشه طاقتم نمیومد و.میرفتم آشتی میکردم 

بعد 12 سال خسته شدم ديگه گفتم نميرم اگه نياد تا ابد ديگه واقعا حسی بهش ندارم 

دیشب م خونه نيومد رفته بود تفریح با دوستاش پیام داد دلم برات تنگ شده عزیزم 

منم جواب ندادم دستم نرفت جواب بدم 

امروز دخترم زنگ زد کی میایی گفت نمیام امشبم 

بعدش دخترم گریه کرد دلم تنگ شده برات 

آخه يه هفته ست صب زود ميره شبم دیر مياد وقت خواب کم ديدش 

گفت ميام 

الان ميخواد بیاد 

فک نکنم آشتی بخواد بکنه وگرنه نمیگفت نمیام 

حالم بده 

نبينمش حالم بهتره 

نياد کاشکی 

چقد بی حس و بدبختم😢😢😢😢

گروه آبی >وزن شروع: 64.5 >  وزن فعلی: 62.400  >  وزن هدف: 53   من ميتونم 💪 💪💪💪💪      

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1484

بی حس نیستی . بخاطر دلخوریا که پیش اومده سرد شدی . اشتی میکنی درست میشه 

اینکه خدا سهم ِ زیبایی ِ دیگران را گرفت و به تو داد .. شاید عادلانه نبود ... ولی خیلی عاشقانه بود 💟

کاش همون موقع که پیام داده بود جوابشو میدادی.آشتی کنه حالت خوب میشه

دوست عزیز،من با استارتر صحبت میکنم نه با شما!نظر من نظر خودمه و به شما هم مربوط نیست پس لطف کنید و ریپلای  نکنید چون جواب نمیدم.☺
8
خب دیگه بسشه امروز باهاش آشتی کن

انقد بی حس و بی تفاوت شدم که ديگه نميتونم برم جلو 

خودش باید درستش کنه

کاش یه جوری آشتی کنین آشتی کنی حالت بهترمیشه

نه اگه برم جلو فقط خودم و میکشم کم کم 

همیشه همينه میرم جلو ولی تو دلم حالم ازش به هم میخوره فقط واسه اینکه حالم خوب شه میرم جلو 

این سری ديگه نميتونم حتی اگه تا ابد طول بکشه

1396

من حستو درک میکنم وقتی ادم همیشه پیش دستی میکنه برای آشتی بعدازمدتی خسته میشه واحساس کمبود میکنه به نظرم هرجور راحتی رفتارکن اگردلت نیست اشتی نکن غرورادم بیشترازاین میارزه 

زندگی رو سخت نگیر ازلحظه هاش لذت ببر چون دیگه برنمیگرده❤❤❤🙏🙏🙏
چی بگم خواهر اون که یه قدمی برداشته شمام کوتاه بیا دیگه این همه زندگی سختو بی خوده الکی بدترش نکنین ...

من کلا تز م همينه چرا باید زندگی که دو روزه رو زهر کنیم برای هم ولی نمیفهمه 

همیشه يه بهونه ای هست که غر بزنه و سخت بگيره زندگی و 

فقط دلم ميخواد بمیرم از دستش 

کاشکی بمیرم قدر بدونه بخدا

عزیزم اومدیکم باروی بازبراش شربتی چیزی ببردراشتی روبازبزارتاایشالااشتی کنین ازاین به بعدم وقتی قهرمیکنه به روی خودت نیارانگارنفهمیدی قهره مثل همیشه باش تانخوادبازقهربشین وتوبخادبری طرفش ببین قهرمیکنه به نفعشه میره براخودش خوشگذرونی بعدم بازمیاداشتی این توهستی که اذیت میشی 

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤
من حستو درک میکنم وقتی ادم همیشه پیش دستی میکنه برای آشتی بعدازمدتی خسته میشه واحساس کمبود میکنه به ...

دلم ديگه به آشتی نميره 

بخدا هر سری اگه مقصر م نبودم ديگه بعد چن روز دلم میترکید ميرفتم اونم فقط واسه اینکه زندگی م آرامش داشته باشه 

ولی تو دلم حالم از خودم و این زندگی به هم میخورد که باید غرور م و بشکنم 

باورت ميشه تازه به زور آشتی میکرد و ناز میکرد ینی خاک تو سرم که انقد خار میشدم 

اگه کاری بکنم نمیسوزم همیشه سر چیز بیخود و مسخره 

این دفعه ديگه شده جدا میشم آشتی نمیکنم

عزیزم اومدیکم باروی بازبراش شربتی چیزی ببردراشتی روبازبزارتاایشالااشتی کنین ازاین به بعدم وقتی قهرمی ...

انقد سرد و یخ ميشه وقتی قهره مگه ميشه به نفهمیدن بزنم 

نمیخوام حتی تو چشماش نگاه کنم

1457