2737
2734

و نی نی تون شیرخشکی شد.‌بیایید از احساستون بگید چه حالی داشتید؟ چیکار کردید که حالتون خوب بشه. نی نی من سینمو نمیگیره. شیر خیلی زیاد بود ولی روزای اول اشتباه کردم بهش با شیشه شیر دادم چون نمیگرفت. میترسیدم قندش بیوفته. دیگه از اون به بعد درست سینه نگرفت. البته تا ۲ ماهگی میخورد حدود ۱ ساعت یا دو ساعتی. اما دیگه از وقتی رفلاکسش شدیدتر شد دیگه حتی ۱ ثانیه هم نمیگیره. تروخدا بیایید دلداریم بدید دارم دق میکنم. مادر شیرده که میبینم حسرت بی نهایت چنگ میزنه به روحو روانم. دارم دیوونه میشم. کارم شده اشک و گریه و شکایت بخدا. سرزنش اطرافیانم بدتر از همه. دلداریم بدید دارم خل میشم. از این لذت همش ۲ ماه و نیم بهره مند بودم بعدش هرکاری کردم تو خواب، باصدای سشوار، با شیشه گول زدن، تو ماشین، آواز خوندنو سرگرم کردن، آب قند و شیر رو سینه ریختن.... هیچکدوم دیگه جواب نمیده. دیگه حتی یه ثانیم نمیگیره فقط شیشه رو میشناسه. بخاطر رفلاکش شدیدش زانتاک میدم یکمی بهتر میشه ولی انگار برای سینه گرفتن بی فایدست. شیرم کم شده داره خشک میشه. خدایا بهم صبر بده انقدر ناشکریتو نکنم. بچه ها برام دعا کنید😥😣😭😭😢😢

خوب نتوست دیگه این که این همه ناراحتی نداره شیر خشکو گذاشتن برای همین روزا 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرای من شیر داشتن اما شیرخشک دادن به بچه هاشون نظر خانوادگیمون اینه که شیرخشک بهتره .

من میخواستم کنار شیر خودم شیرخشکم بدم ولی نمیدونم چرا پس زد سینمو. دکتر گفت خوشحال باش بچت خنگ نیست. نمیدونم اونایی که جفتشو باهم میخورن یعنی خنگن؟؟؟؟!!!

2731

منم نتونستم ب دخترم شیر بدم شیرخشکی شد اوایل خیلی گریه میکردم و سعی خودمو کردم ولی نشد دخترم شیرمو میخورد بالا میاورد خب سلامتیش مهمتره دیگه 

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍

برای ریفلاکس بچت هومیوپاتی میتونه درمان کنه .امضامو بخون

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2738

غصه نداره عزیزم تو سعیتو کردی .شیرخشک بهتر از شیر با غم و غصه دادنه .من به اولی شیر خودم و دادم ولی دومی شیرم کمه بیشتر شیر خشک میخوره ۵ ماهشه ولی خداروشکر سینه مو ول نکرده .از اولم دو تا شو دادم ولی یک ماه دیگه باید برم سرکار نهایتا بخوام نخوام شیر خشکی میشه.بی خیال به نظر من که فرقی نمیکنه

من میخواستم کنار شیر خودم شیرخشکم بدم ولی نمیدونم چرا پس زد سینمو. دکتر گفت خوشحال باش بچت خنگ نیست. ...

نمیدونم عزیزم

اما الکی نشین غصه بخور 

مگه شیر خشک چه اشکالی داره اخه؟

هر غذایی هم دلت بخواد میتونی بخوری دیگه نمیترسی که فلان غذا رو بخوری بچت نفخ میگیره

پروتئین و ویتامین هاشم کامله مثل شیر مادر نیست که بستگی به تغذیه مادر داشته باشه

بعضی مادرا شیرشون کلی ویتامین کم داره بچه استخون نرمی میگیره و دراینده هم کلی مشکل واسش پیش میاد.

من بچه دار بشم محاله بهش شیرخودمو بدم

عزیزم برو درمانگاه کمکت میکنن اینجوری خودخوری نکن بهش شیر باشیشه اصلا نده با قاشق بدوش بهش بده ولی ...

یه روز امتحان کردم با سرنگو قطره چکون بهش شیر دادم ولی داشت هلاک میشد طاقت گریه هاشو ندارم. جیگرم آتیش میگیره وقتی انقدر شدید گریه میکنه. اصلا انگار شیشه بهش آرامش میده. اگر بخوام اینکارو کنم چند وقت طول میکشه؟؟ چند روز؟؟؟ میشه بهم روحیه بدی؟ دیدی کسی این کارو بکنه و جواب بده. آخه شنیدم بعضیا این کارو کردن بچه نه تنها سینه رو نگرفته شیشه هم دیگه نمیگرفته. خب اینجوری که بدتر میشه. شما دیدی کسیو که موفق شده باشه؟ پسر من ۳ ماه و نیمشه

منم همین شرایط تو برام پیش اومد ولی باهاش کنار اومدم نمی گم حرص نخوردم ولی چه فایده بی خیال باش

الهی و ربی من لی غیرک                                            خدایا به امید تو
2706