2737
2734
عنوان

بابا داشتن چه حسی داره؟

531 بازدید | 12 پست

من ۴سالم بود بابام رفت....نمیدونم تکیه کردن ب بابا...محبت از طرف بابا....بغلش کنی.بوش کنی..سرتو بزاری رو شونه اش موقع غم....چ حسی داره.....چقدر بهش نیاز دارم

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

عزیزم😢

میگویند شیشه ها احساس ندارند،اما وقتی روی بخار شیشه نوشتم دوستت دارم ،آرام آرام گریست!             یه بار دیگه نوشتم دوستت ندارم ،بازم گریست! 😐       یه بار دیگه نوشتم سلام،خوبی شیشه؟بازم گریست!       فکر کنم افسردگی داره بیچاره😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گاهی کلا ندونی کجاس بهتره تا اینکه گاااهی بهت سربزنه نه محبتی نه ساپورت عاطفی و نه ساپورت مالی

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
2731

بابا داشتن یعنی داشتن یه حامی بزرگ

اما خوب به این معنی نیست که حتما اینقدر باهاش راحت باشی که دائم بری تو بغلش، سر بذاری رو پاهاش،، حداقل منکه اینطورم،،، اما با دیدنش آرامش میگیرم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2738

بابا داشتن خيلي حس خوبيه ولي خدا اون روز رو نياره كه يه كاري كني كه شرمنده بابات بشي ديگه نميتوني تو صورتش نگاه كني 

البته من كاري نكردم شوهرم با كاراش باعث شده نتونم تو صورت بابام نگاه كنم كاش يه روز بياد كه شوهرم اشتباهاتش رو جبران كنه 

خدايا شكرت🙏🏻

بابا داشتن یعنی یکی همش سرت داد بزنه 

یعنی همش استرس واکنشای عصبیش رو داشته باشی 

بابا داشتن یعنی همش منت خرجت سرت باشه 

یه جوری میگید تو سایت چیکار می کنی انگار جای شما رو تنگ کردم  

عزيزم خدا رحمتش کنه ولي حتمادسر بذاري رو شونش و گريه کني و همدم باشه هم نيست فرق داره اگ مرد خونه مسيوليت پذير باشه مرررد باشه عاقل باشه پشتوانه و تکيه گاه زن و بچش باشه عاليه ولي مرد بي عرضه که فايده نداره مشکل زا هم هست کسي زن و بچشو ادم حساب نميکنه

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده