2726

دوست من دختر خوبیه چند ساله ازدواج کرده دوتا بچه داره یه دختر8ساله یه پسردوساله. باعشق ازدواج کرد با کسی که انتخاب خودش بود ولی تو تمام این سالها مشکلی تو زندگیشه که نه تنها حل نشده بلکه هر سال مشکلش پیچیده ترم میشه.

شوهر این دوستم تک پسره وبه شدت به خانوادش وابستس تمام توان وتمرکزش رو گذاشته برای حل مشکلات خواهراش وپدر ومادرش درصورتی که الان همه خواهراش ازدواج کردن و رفتن سر زندگی خودشون .

دوستم میگه وقتی رو که باید برای ما بزاره صرف خانوادش میکنه دلسوزیهای بیش از حدش برای خانوادش باعث شده واقعا از زن وبچه خودش غافل بشه مثلا اگر دوستم بخوادجایی بره به بهانه کار ومشغله کاری میگه وقت ندارم خودت برو حالا هر کاری باشه حتی دکتر بچه ها ولی اگر یکی ازخواهراش براش کاری پیش بیاد کارو تعطیل میکنه ودربست در اختیار شه.یا مثلا بیرون رفتنی وفتی دوستم یا بچه هاش بخان چیزی بخرن میگه که پول کمه وفعلا نمیتونم  بخرم براتون ولی اگر همین وسیله رو خواهرش بخواد براش میخره یا اینکه دوستم میگفت وقتی یه لباس جدید میخرم وقتی میخوایم بریم خونه خواهرش ازم میخواد اونارو نپوشم که مباداخواهرش ببینه و دلش بخواد ونتونه بخره وناراحت بشه .

والبته همه اینا درمورد پدر مادرشم هست یعنی حاضره از شکم زن وبچش برنه که زده برای حل مشکل پدر ومادرش که ضروری هم نبوده اون مشکل واین درحالی که پدر ومادرش وخواهراش اینقدر هوای پسرشون وزن وبچه اش وندارن وهمیشه اولویت با خواهر شوهراش بوده تو خونه پدر شوهرش  وحالا خیلی چیزای دیگه که الان واقعا نمیشه نوشت.

خلاصه دوستم واقعا خسته شده  ومیگفت دیگه نمیکشم والبته لازمه اینم بدونید که دوستم تمام مسئولیتهای خانواده رودوش خودشه چون شوهرش تقریبا فقط شبها اونم خیلی دیروقت میاد وصبح زودهم میره وباوجود تمام زحمتهایی که این دوست من میکشه یعنی هم خونه داری هم بچه داری هم خرید خونه هم دکتر بچه ها وخیلی کارهای دیگه که تنهایی رودوششه هیچ امتیاز واختیاری تو زندگی نداره یعنی شوهرش این اجازه رو بهش نمیده وصحبت کردن هم باهاش فایده نداره چون اصلا کوتاه نمیاد وتادلت بخواد اهل بحث کردنه 0 وخسته نمیشه وآخرسرم حق به جانب همه چیز رو به نفع خودش تموم میکنه.

حالا دوستم ازمن خواسته تا مشکلش رو اینجا مطرح کنم وازتون راهکار خواسته که چیکارکنه تا واستگی شوهرش به خانوادش کم بشه وبیشتر به زندگی خودش توجه کنه واینقدر خودش روحامی خانوادش ندونه  ودر ضمن چیکار کنه که شوهرش به حرفش باشه و لااقل انصاف داشته باشه باهاش ؟؟؟؟

لطفا اگر تجربه مشابهی دارید که به نتیجه خوبی رسیده یا راهکاری بلدین دریغ نکنید خدا خیرتون بده.

در ضمن همه رو پست اول نوشتم که زباد معطل نشید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

راست میگه قطره چکونی میذاشتی بهتر جواب میدادن نی نی سایتیااینجورچیزاررودوست دارن خب جواب بدین منم هروقت راهنمایی میخوام نمیان

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️
2728

وقتی با دوتا بچه هنوز به اونا رسیدگی میکنه براش تو اولویتن دیگه این مرد باچی میخواد درست بشه

مگه یه دعوا حسابی راه بندازه بدونه پای زندگیش وسطه شاید درست شد 

درواقع شوهرایشون بدعادت شدن.یه مدت دوستت مسعولیتهاشوانجام نده اونموقع شوهرش میفهمه که بایدبه ایناهم وقت بزاره.

مقصردوستته که زیادی فداکاری کرده

خب طبیعیه که همسرش به این زندگی عادت کنه

الآن شوهرای ما هرروزخونه روتمیزکنن ازبیرون غڋاسفارش بدن ،لباس و...بیوفته گردنش خب ماهم عادت میکنیم ودست به سیاه وسفیدنمیزنیم.

پس ایشونم بایدزنگ بزنه بگه فلان چیزلازمه،یابریم دکتر اگه نیومد اینم خریدنکنه یابچه رودکترنبره 

اگه شوهرش چندبارتوخونه یه چیزی بخوادوببینه ندارن پامیشه میره میخره ویادمیگیره

دوستای گلم براسلامتی هممون وبرآورده شدن حاجات وآرزومون یه صلوات بفرستین.خیرببینین.😘😘😘
درواقع شوهرایشون بدعادت شدن.یه مدت دوستت مسعولیتهاشوانجام نده اونموقع شوهرش میفهمه که بایدبه ایناهم ...

منم باشما موافقم ولی خوب دوستم میگه ای کارا دیگه فایده نداره روش اثر نمیذاره

اخه طولانیه هیشکی حال ندارهدبخونه...بزن داستان زندگی دوستم +عکس😐 بعدتیکه تیکه بزار همه ج میدن

والا بخدا ادم نمیدونه چجوری بنویسه حالا میگن طولانیه اگرم تو یه پست نذاری همه میگن قطره چکونیه و اله و بله.......

دوستتون باید برن مشاوره،چون در هر صورت یطرفه تلاش کنه فایده نداره باید شوهرشم مشاوره بشه، خیلیا الان ...

شوهرش نمیره پبش مشاور بیچاره دوستم مشکلش که یکی دوتا نیست که....

عزیزم ایشون باید برند مشاوره تا رفتارهای خودشون با همسرشون و خود شوهرشون مورد بررسی قرار بگیرند

اینطور نمیشه کمکی کرد

حتی اگه شده مشاوره تلفنی

بالاخره باید براش هزینه کنه

ممکنه با چار تا رفتار مناسب کلا شوهره تغییر کنه و نیاز نباشه حتی شوهرش مشاوره هم بره

اینطور و بدون در نظر گرفتن رفتار های این خانم با همسرش و اینکهما تمام رفتارهای اقا رو نمیدونیم پس کمکی هم ازمون بر نمیاد