2733
2734
عنوان

بدجور بين اين دو گزينه گير كردم

444 بازدید | 60 پست

من كامل بگم اوضاع از چه قراره 

من ٢٩ سالمه فوق ليسانس 

نفر اول:اختلاف سنى يك سال،پزشك،ظاهر خوب ،قد كوتاه و هيكل لاغر ،خانواده خوب،زمان اشنايي بيشتر و دوستى و كات و جريانات مختلف،كار دكتر عمومى فعلا،قصد مهاجرت نداره،خونه و ماشين هم نداره 

نفر دوم:ديپلم،از من ٦ سال بزرگتر،قد و هيكل عالى بدنساز،قصد مهاجرت داره ولى چشم اب نميخوره خخخ،خيلي منو پسنديده يجور محكمى منو ميخاد ولى نفر اول نه. ميگه وحشتناك از ازدواج ميترسه هنوز نياز به زمان داره ميخاد ،خونه و ماشين داره ولى ميخاد تهران بخره اينارو الان شهرستانه،درامدشم متوسط رو به بالا

من هنوز با نفر دوم اونقدرى اشنا نشدم اصلا نميدونم كار درستى هست يا نه خب نفر اول تكليفش با من روشن نيس ميگه من بايد يه مدت نزديك شيم بهم قشنگ اخلاق و رفتار همو بدونيم بعد ازدواج كنيم 

ولى بدجور نفر دوم گير داده نميدونم چه كنم از طرفى هم خيلي اقاس قشنگ مرديه براى خودش 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اينو اشتباه نوشتم

ولى نفر اول نه. ميگه وحشتناك از ازدواج ميترسه هنوز نياز به زمان داره ميخاد

نفر دوم ،خونه و ماشين داره ولى ميخاد تهران بخره اينارو الان شهرستانه،درامدشم متوسط رو به بالا

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.
2728
2738

رو دومی بیشتر فکرکن

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
ولى نفر اول نه. ميگه وحشتناك از ازدواج ميترسه هنوز نياز به زمان داره ميخاد نفر دوم ،خونه و ماشين د ...

خوب فکر کردی دکتر وضعش همین میمونه ؟ حتی اگر تخصص نداشته باشه و عمومی هم باشه فردا پس فردا که مطب بزنه میلیاردر میشه . مگه نمیبینی دکترا چطور خون مردم رو توی شیشه میکنن ؟

خب اگه نفر دوم وضعش خوبه و کارش اوکیه. نفر دوم .مخصوصا که دیدم زندگی با پزشکها خوشبختی نمیاره و زندگیهاشون خیلی در معرض خطره. .و اینکه میگی لاغر و کوتاهه کارشم که اگه به عمومی اکتفا کرده همچین درامدی هم نداره

لطفا لایک نکنین مرسی💝
2706