2737
2739
عنوان

دختر وابسته من 😓.لطفا کمکم کنید

441 بازدید | 41 پست

سلام دوستان 

دستم به دامنتون کمکم کنید دارم دیوونه میشم

دخترم ۲ سال و ۹ ماه داره 

بسیااااار وابسته خودمه 

ینی پیش هییچکس نمیره حتی مادربزرگاش دیگه کلافه شدم دلم میخواد گریه کنم اگه تو خونه مامانم باشیم یه لیوان اب از دست اونا نمیگیره گریه میکنه مامانم بهم بده 

جسارته تو دستشویی هم باهام میاد 

پدرشوهرم انقدر بهش میگن بیا ببرمت بیرون برات خوراکی بخرم ولی حتی بهشون نگاه هم نمیکنه و گریه میکنه

توروخدا بهم بگید چیکار کنم خوب بشه واقعا افسرده شدم یجورایی خستم

ماه من است او H

من دخترم4سالشه همینطوره دقیقا

خدایا تو را به علی اصغر امام حسینت قسم میدم هرکی منتظر فرزنده،فرزند سالم و صالح نصیبش کن خدایا یه پسر صحیح و سالم به من بده خدایا همه ی جوونا ازدواج خوبی داشته باشن،برادر مجردم هم یک دختر خوب و با ایمان نصیبش کن و خوشبختش کن،خدایا مشکلات مالی همه را برطرف کن مشکل مالی پدرمم برطرف کن و دوباره پدرم وضعش خوب بشه تا مثل قبل به همه کمک کنه،خدایا عزیزانم خوشبخت و خوشحال و سالم باشن،خدایا دخترم همیشه سالم و موفق باشه و خوشبخت ترین بشه،الهی آمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم        سه شنبه ۱۴۰۲/۱۰/۵ شب ۲۲:۴۳           خدایااااااا شکرتتتتت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

مامانم میگه منم بچه بودم خیلی بهش وابسته بودم یه چیز تو مایه های دختر شما☺️😁

ناراحت نباش عزیزم بچه س یه خرده بزرگتر بشه کم تر میشه وابستگیش

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.

من پسرم هشت ماهشه. اصلا بهم وابسته نیست.بچه از چند ماهگی وابسته میشه؟؟ 

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
2738

خیلی ناشکری برو خداروشکر کن بهت وابسته ست دعا کن تا اخرش اینجوری باشه خدا به من چنین بچه ایی بده کاشکی البته پسر چون میخوام اسم پدر مرده ام روش بذارم به خدا ارزومه یک بچه داشته باشم بهم وابسته باشه تا ابد حتی وقتی ازدواج کرد . این روزا بچه ها بی رحم شدن 

دختر بزرگم تا سه سالگی همینطور بود شاید هم بدتر.ولی خداروشکر الان پنج سالش خودش تنها میره خونه مادرشوهرم یا دختر عموهاش(باهمشون همسایه ایم).باید به زور جمعش کنم

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

دختره منم کوچیک بود همینطور بود. بدتر از اینم حتی.‌الان ۵/۵سالست کمی بهتر شده.‌

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2706