2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزيزم كه جواب دادي،بيشتر به غير از جليلي منش ميخواستم بدونم آخه فقط همينو ميشناسيم

احتمالا همون مطرح هست. شما دماغای جلیلی منش رو دید؟ میشه نظرتان رو بدونم آخه منم قدم عمله ولی اون طور که دوست دارم عمل نکرده بودن البته بینی خودشون خیلی بد بود

شماره من نیست ..دقت کنید نابغه ها..اعداد برعکس با یک صفر اول و آخر 😠
2456
احتمالا همون مطرح هست. شما دماغای جلیلی منش رو دید؟ میشه نظرتان رو بدونم آخه منم قدم عمله ولی اون طو ...

دكتر خوبيه عزيزم،٣تا از اقوام رو خوب عمل كرده و خودم يك بار ويزيت شدم اما زير بار نرفت عملم كنه و ميگفت عمل نكن عيب نداره بينيت

بعدش فهميدم به اكثرا همينو ميگه و هر چي تماس گرفتم موفق نشدم كه نوبت بگيرم و دكتر براي مهر نوبت ميده كه من عجله دارم

تو مطبش معمولي بودند بيني ها يعني خيلي خوب نبودند و بد هم نبودند

سلام.دوتا خواهرم پیش جلیلی منش عمل کردن.اگه مدل طبیعی بخوایین و بدون عوارض و کمترین کبودی بهتون پیشنهادش میکنم.مراقبت بعد از عمل خیلی مهمه.یخ گذاشتن بعد از عمل.و خوردن اب کرفس و هویج ۵ ساعت بعد از عمل.البته فشارو میندازه در حد یکی دو لیوان مصرف بشه.موفق باشید

2714