2726
عنوان

شوهرم میگه بدی سر کار حقوقت میاد تو حساب من من بهت پول تو جیبی میدم!

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مگه زندگی مشترک نیس .وظیفه مرد کار کردن  خرجی خونه رو دادن ب هر نحوی

حالا اگ‌ ی زن لطف کرد خواست بره سرکار خرج خودش در بیاره ک نباید زور گفت

چشاش. داستانیه واس خودش💓💓💓
عزیزم واسه چی بری سر کار خب؟ بشین تو خونه

آخه تو خونه نشستم اوضاع زیاد حالی نیس 

شوهرم بی نهایت ولخرج واسه خودش و دوستاش و فامیلاش 

من و بچه هام نمیتونیم جوری که میخوام خرج کنیم 

مثلا اگر‌ماهی عوض یه بار دوبار بریم شهر بازی یا غذا بخوریم متهم میشیم به ولخرجی و زن زندگی نبودن و دعوا میشه 

بشین توخونه خواهر من 

هیچوقت فکر نمیکردم این حرفو به یه خانم بزنم 😆😆😆

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

هرجوری شده زیر بار نرو 

وگه قرار به این مسخره بازیاس واسه چی بری سرکار خودتو خسته کنی 

من یه آفرودیتم   🌼تو میتوانی ساعت ها بنشینی و پشت سر من حرف بزنی   خیال‌بافی کنی  قضاوت کنی ،به من تهمت بزنی یا حتی فحش بدهی اما بهتر است بدانی درست همان لحظه‌ای که تمام وجودت پر از کینه شده من در بهترین کافه‌ی شهر نشستم و بستنی وانیلی می‌خورم با تزیین توت فرنگی🍨🍧🍦 خوشمزه است   امتحان کن  

اصلا شوهرتو درك نكردم

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
آخه تو خونه نشستم اوضاع زیاد حالی نیس  شوهرم بی نهایت ولخرج واسه خودش و دوستاش و فامیلاش  ...

با این اخلاق شوهرت پول تورم میگیره واسه خودشو دوستاش خرج میکنه 

من یه آفرودیتم   🌼تو میتوانی ساعت ها بنشینی و پشت سر من حرف بزنی   خیال‌بافی کنی  قضاوت کنی ،به من تهمت بزنی یا حتی فحش بدهی اما بهتر است بدانی درست همان لحظه‌ای که تمام وجودت پر از کینه شده من در بهترین کافه‌ی شهر نشستم و بستنی وانیلی می‌خورم با تزیین توت فرنگی🍨🍧🍦 خوشمزه است   امتحان کن  

بنظرم نرو سر کار ،شوهر شما فوق العاده بی منطقه ،اووووووف😤😥😥😥😧

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳

دروغ گفتم درك كردم 

شوهر منم كار ميكنه من بهش پول تو جيبي ميدم از حقوقش 

البته با زور و تهديد نيست 

اينجوري توافق كرديم چون من بهتر خرج ميكنم و شوهرم ولخرجه

و خيلي خرج داريم ك شوهرم نميتونه واقعا از پس دو دوتا كردنش بر بياد

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2706