2737
2734

✨﷽✨

🌹 مـا گـمشـده ایـم...

🌷 عارف مرحوم میرزا محمداسماعیل دولابی در بیانی، معنای غیبت حضرت ولی عصر(عج) را اینگونه تشریح می‌کنند:

سوال شد 👈 امام زمان (عج) غایب است یعنی چه؟ گفتم غایب؟

⏪کدام غایب؟ بچه دستش را از دست پدر رها ڪرده و گم شده می گوید: پدرم گم شده است، ما مثل بچه‌ای هستیم ڪه پدرش دست او را گرفته است تا به جایی ببرد و در طول مسیر از بازاری عبور می‌ڪنند.

بچه جلب ویترین مغازه‌ها می‌شود و دست پدر را رها می‌ڪند و در بازار گم می‌شود و وقتی متوجه می‌شود ڪه دیگر پدر را نمی‌بیند، گمان می‌ڪند پدرش گم شده است. در حالی ڪه در واقع خودش گم شده است.

🍃انبیاء و اولیاء پدران خلق اند و دست خلائق را می‌گیرند تا آنها را به سلامت از بازار دنیا عبور دهند.🍃

⏪ غالب خلائق جلب متاع‌های دنیا شده‌اند و دست پدر را رها ڪرده و در بازار دنیا گم شده‌اند.

امام زمان (عج) 👈 گم و غایب نشده است 👈 ما گم شدیم👉 و محجوب گشته‌ایم. امام غایب نیست،

😞 تو نمی بینی آقا را ◀ او حاضر است.👀  چشمت رو ڪه اسیر دنیا شده 🌎 اگر از دنیا ⛔ دست بردارد، 👈 آقا را می بیند.

⏪خلاصه نگو آقا غایب است.

تو نمی بینی.⏩

📚برگرفته از ڪتاب "امام زمان (عج) در ڪلام اولیای ربانی/مهدی لڪ علی آبادی/ص 30"

🌷 اَللّهُـــمَّ عَجـِّــل لِوَلیِّــکَ الفَـــرَج 🌷

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگه دلت خواست دعام کن امروز و الان بدترین حالی هستش که یه نفر میتونه داسته باشه زبونم بند اومده حال بدی دارم😢😢

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
2731
عزیزم اگه دلت خواست دعام کن امروز و الان بدترین حالی هستش که یه نفر میتونه داسته باشه زبونم بند اومد ...

ان شاالله خداوند به حق حقانیت حضرت حجت عج الله بهت نظر کنه و تمام مشکلاتت حل بشه و دلت خوش باسه

ان شاالله خداوند به حق حقانیت حضرت حجت عج الله بهت نظر کنه و تمام مشکلاتت حل بشه و دلت خوش باسه

ممنونم عزیز دلم😍😍

سلام اکتشاف عاشقانه... ممنون از مطالب و پست های خوبی که میذاری  امروزم تاپیک برای غدیر چیکار م ...

سلام آبجی جونم ، هذا من فضل ربی . الحمدللّه ک شما هم مث من دوست داری 💞😇 ب روی چشم ، حدود ساعت چهار میزارم . اما حتما تگت میکنم

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
2738
عزیزم اگه دلت خواست دعام کن امروز و الان بدترین حالی هستش که یه نفر میتونه داسته باشه زبونم بند اومد ...

ب روی چشم دعاگو هستم ، الهی ک لایق دعاگوییت باشم عزیزم😇💞

ب روی چشم دعاگو هستم ، الهی ک لایق دعاگوییت باشم عزیزم😇💞

عزیزم حتما اینطوریه بخدا یهو تاپیکت رو دیدم.دعام کن بیام بهت خبر خوب بدم

عزیزم حتما اینطوریه بخدا یهو تاپیکت رو دیدم.دعام کن بیام بهت خبر خوب بدم

ب روی چشم آبجی جونم . خاصه دعاگوت خواهم بود 😇💞 قربون محبتت

ممنونم، من مطالبی که شما میذارید رو دوست دارم و اسم کاربری تون هم بسیار زیبا و با مسماست و ممنون که ...

خب الحمدللّه ک ی جا ب درد خوردم . باعث افتخارمه خدمت فرهنگی ب فرشته پاک خدا 💞

ب روی چشم آبجی جونم . خاصه دعاگوت خواهم بود 😇💞 قربون محبتت

قربونت برم الهی بهم یه خبر خیلی خوب رسید.ایشالا خدا دل خودت و خانوادت رو شاد کنه.گفتم بگم بهت حتما.التماس دعا 

2706