2726
عنوان

دختر۲سالم

184 بازدید | 17 پست

خانومادخترم ۲سالشه متاسفانه فرق بین تشنگی گشنگی  رونمیفهمه وقتی گشنش میشه شکمشوبا آب پر میکنه دیگه میلی به غذام پیدانمیکنه هرچیم آب ونگاهش مخفی میکنم بازم هی میخوادوگریه میکنه 

یعنی کلا بی اشتهاس؟

سلامتی دوستای نینی سایتی🥰🥰🥰انشالله هیچ وقت هیچ زنی حسرت مادر شدن نداشته باشه🙏هیچ جای دنیا کودک آزاری وجود نداشته باشه🙏 باهم مهربان باشیم❤️❤️❤️

نگرانتون نمیکنم اما آب خوردن خیلی زیاد ممکنه نشونه ی یه کمبودی توی بدن یا یه بیماری باشه لطفا با پزشک اطفال مشورت کنید 

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید واقعا تشنه اش باشه 

سلامتی دوستای نینی سایتی🥰🥰🥰انشالله هیچ وقت هیچ زنی حسرت مادر شدن نداشته باشه🙏هیچ جای دنیا کودک آزاری وجود نداشته باشه🙏 باهم مهربان باشیم❤️❤️❤️
2728

اره منم خواستم بگم حتما به دکترش بگو این مسئله رو شاید ازمایش لازم باشه

تهران هستین؟از دکترش راضی هستین ؟مگه میشه نظری نداشته باشه!!

بنظرم طبیعیه پسر منم ب همه چی میگه آب....ب بستنی میگه اش 

همش باید دنبالش باشم دو لقمه بخوره

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

ببین دخترم دو سال و دوماهش  اصلا غذا نمیخواد دفه آخر دکترم گفت شربت سانستول و شربت راسیپ رو بهش بدم واقعا عالین خواستی بگو طریقه مصرفش رو بگم بهت 

ببین دخترم دو سال و دوماهش  اصلا غذا نمیخواد دفه آخر دکترم گفت شربت سانستول و شربت راسیپ رو بهش ...

واسه دخترمنم دیروزدکتر داده ببینم چطورمیشه ازامروزمیدم.راسیپم عصبیش میکنه

غذانمیخوره اصلا فقط باآب شکمشو پرمیکنه

دختر خاله من غذا نمیخوره فقط شیر با نی

خیلیم لاغره

خالم براش مهم نیس

۵ سالشه 

از نوزادی همین بود 

از صبح  تا شب شاید یه وعده بخوره

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706