2703
2553
عنوان

باردارا بدوووودییییین بیاین

135 بازدید | 24 پست

بچه ها من ۲۸ مرداد دکترم برام سونو آنومالی نوشته الان ۱۷ هفته و ۳ روزمه 

به نظرتون تو این چهار روز زود تر مشکلی پیش نمیاد بگن زود اومدی اخه اکثرا تو هفته ۱۸ میفرستن چه اول ۱۸ چه اخرش میشه کمکم کنین

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

من میخوام امروز برم

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من ۱۶ هفته رفتم برا آنومالی. دکترم میگفت چرا انقد عجله داشتی!

هیچ میدانی چرا چون موج، در گریز از خویشتن پیوسته می کاهم؟ زانکه بر این پرده تاریک، این خاموشی نزدیک، آنچه میبینم نمیخواهم، وانچه میخواهم نمیبینم
2714

نمیدونم من هنوز به آنومالی نرسیدم ۲۸ مرداد تازه باید برم ان تی‌ ولی آنومالی رو گفته از اول مهر تا پنجم یه روزش وقت بگیر که من حساب کردم دقیقا اول مهر میشه ۱۸ هفته. البته طبق سونو تشکیل قلب میشه ۱۸ هفته طبق پریودم میشه ۱۹ هفته. 

فکر کنم دقیقا باید سر وقتش بری

چرا چه فرقی میکنه اخه ان تی هم دکتر گفت صبرکن چهار پنج روز دیگه برو من دو دوروز بعدش رفتم 

اخه باید برم مسافرت نمیشه اون موقع برم

من ۱۷ هفته رفتم تو سونو زد ۱۶هفته و ۴روز!!!!

خب درست بوده دیگه یعنی شونزده هفتت تموم شده الان چهار روزه توب ۱۷ هفته ای

چرا چه فرقی میکنه اخه ان تی هم دکتر گفت صبرکن چهار پنج روز دیگه برو من دو دوروز بعدش رفتم  اخه ...

نمیدونم زنگ بزن از دکترت بپرس.. جنسیت رو بهت گفته؟؟ 

و حالا من مامان دو تا فرشته ام... خدایا نی نیمو سالم بزار توو بغلمون♥️🧿
من چون عجله داشتم ۱۶رفتم

خب غربالگری گرفتین مشکل پیش نیومد

2706