2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بچه دومم البته اصلا بدون ابنکه بدونم یا بخوام یهو دیدم حامله هستم تازه اونم دختر به نظرم یه معحزه بود

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

من ۶سال پیشگیری کردم..میگفتم ۱سالم طول میکشه حتما..ماه اول اقدام بودم..آز دادم منفی بود رفتم موهامم رنگ کردم..همسرم میگفت ۶سالم صبرمیکنیم..عجله نکن..در کمال ناباوری بعد ۲روز دیدم پریود نشدم..دوباره آز دادم مثبت بود..برام مثل معجزه بود

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2738
من ۶سال پیشگیری کردم..میگفتم ۱سالم طول میکشه حتما..ماه اول اقدام بودم..آز دادم منفی بود رفتم موهامم ...

خوشبحالت من‌پنج‌سال منتظرممم ان شاالله خدا دامن همه منتظرای سبز کنه الخصوص منتظرای نی نی سایت و خودم فرزند سالم و صالح فرزندی ک شایسته بندگی خدارو داشته باشه

.......

من ..اصلا تو خط بارداری و بچه نبودم . به خاطر قرصی که دکتر پوست بهم داده بود رفتم آزمایش دادم گفتن مبارکهههههه مثبته 😁 البته اون موقع خوشحال نشدم و زدم به گریه ولی الان میگم خدایا شکرت که بدون اینکه کارم به دکتر و ...بکشه باردار شدم 

💕 دنیام دخترمه 💕
خوشبحالت من‌پنج‌سال منتظرممم ان شاالله خدا دامن همه منتظرای سبز کنه الخصوص منتظرای نی نی سایت و خودم ...

ان شالله..به همه میده نگران نباش عزیزم..به یکی صلاحه ماه اول میده به یکی ۵سال بعد..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

منم برام معجزه شد دکتر گفت اصلااااااا طبیعی باردار نمیشی باید بری ای وی اف ولی شکر خدا تولد امام رضا فهمیدم باردارم و تولد امام جواد زایمان کردم بعد یکسال دوباره باردار شدم و الان شکر خدا یه دختر و پسر ناز دارم 

ان شاالله خدا نصیب همه منتظرا بکنه

اللهم عجل لولیک الفرج 
خوشبحالت من‌پنج‌سال منتظرممم ان شاالله خدا دامن همه منتظرای سبز کنه الخصوص منتظرای نی نی سایت و خودم ...

فقط توکل کن به خدا و استرس رو از خودت دور کن مطمین باش خدا به وقتش بهت میده

اللهم عجل لولیک الفرج 
فقط توکل کن به خدا و استرس رو از خودت دور کن مطمین باش خدا به وقتش بهت میده

خدا کنه استرس دور کردم فکرشم زیاد نمیکنم تاچ حد ببینم موفق باشم عزیزم‌‌‌.ان شاالله خدا بهم بده سالم و صالح

.......
2706