2726
عنوان

اقدامات قبل از بارداری

186 بازدید | 12 پست

سلام.من دوماهه اقدامم.این ماه دیگه میخام برم سونو کیستی چیزی نداشته باشم.تنبلی تخمدان با سونو مشخص میشه؟؟بنظرتون کی برم دکتر؟بمونم پری بیاد بعد برم؟ماه پیش لتروزول سرخود خوردم پریودم قطع شد دیگه.اینماه نمیخام دارو بخورم.تاحالا مشکل رحمی نداشتم خداروشکر فقط چندماه پیش یه کیست،ک با دارو رفع شد.فقط اگه بعد از پاک شدن ،برم دکتر فولیکولام کوچیک بود برای تقویت چیزی میده؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم حتما سونو بده ،روزش مهم نیست ،که فقط معلوم بشه تنبلی داری یا نه .... لتروزول سرخود مصرف نکن چون به تنهایی باعث کیست میشه باید حتما زیر نظر دکتر و زمان مشخص امپولش رو بزنی که نتیجه بده

اگر کیست نداشتی با توجه به دوره پریود هات روز تخمک گذاریتو پیدا کن و برو سونو ببین فولیت اندازش چقدره ،اگه کوچیک باشه با دارو تحریکش میکنن

برای سلامتی نی نی(ها)صلوات میفرستی🧡لطفا
2728
عزیزم حتما سونو بده ،روزش مهم نیست ،که فقط معلوم بشه تنبلی داری یا نه .... لتروزول سرخود مصرف نکن چو ...

وقتی بعد از پاک شدن برم سونو،فولیهام ببینه کوچیکه،دیگه دارویی نمبتونه بده ک.مگه دارو رو ما نباید قبلش،تو پریودی بخوریم بعد بریم سونو؟

وقتی بعد از پاک شدن برم سونو،فولیهام ببینه کوچیکه،دیگه دارویی نمبتونه بده ک.مگه دارو رو ما نباید قبل ...

اره ،اول برو سونو که معلوم بشه تنبلی داری یا نه .... برای اندازه فولی هم فقط روز تخمک گذاری و فرداش میتونی با سونو اندازشو بگیری ،کوچیک باشه برای ماه بعد دارو میدن ،معمولا ۳ ماه متفورمین میدن

برای تنبلی هروقت که بری مهم نیست ،نشون میده

برای فولی فقط روز تخمک گذاری ،نمیشناسم دکتری ...اما مشکلت خاص نیست که بخوای یه دکتر خاص پیدا کنی

برای تنبلی هروقت که بری مهم نیست ،نشون میده برای فولی فقط روز تخمک گذاری ،نمیشناسم دکتری ...اما مشک ...

مشکلم اینه ک شوهرم بااقدام موافق نیست و نمیشه.با سرنگ تزریق کنم به خودم.این یکم کارمو مشکل کرده

به نظرم اگه بچه نمیخواد خب نیار

اخه چه کاریه ،بلاخره یه طرف قضیه هم اونه

پس میخوای اسپرمشو از کجا بیاری !!!!

میخوای بگو ،ولی اخه دکتر چی بگه !