2733
2734

خانما شما ها شوهراتون باهاتون دعوا میونه بخاطر کار خونه و غذا و این چیزا

من دوتا بچه دارم یکی چهار سال یکی یک سال خونمم تا میتونم تمیز نگه میدارم و همیشه شعی میکنم همه چی خونگی درس کنم مثل کیک بستنی لواشک مربا ترشی و انواع غذاها و .  .ولی اصلا جلو چشمش نیست ولی تا کوچک ترین اشتباهی کنم کلی غر میزنه من دیگه نمیدونم چکار کنم ''''

برا همینه دیگه انقد که زیادی بهش رسیدی

من پسرم ۱۶ ماهشه خونمون همیشه ترکیده هفته ای ۳ ۴ بارم غذای بیرون یا حاضری

البته شاغلم هستم

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای خواهر همه همینطورن منم مث خودت بستنی لواشک و مربا و رب و خیارشور و .... خودم درست میکنم آخر میگه مگه چکار میکنی تو خونه ؟خونه ام مث دسته گل

بیخیال یه حرفی زده همسر منم چندشب پیش از این حرفا گف من خیلی ناراحت شدم خودش از دلم درآورد

ببخشید خو😕
2728

عزیزم خانومی کردی پرو شده مردها اگر تو خونه کاری انجام بدی بار اول دوم میگن دستت درد نکنه بار سوم دیگه وظيفه محسوب میشه اگر نکردی غر میزنن یه مدت باید عادتش بدی که تو وقت نداری کار کنی بچه ها زمان می برن بزار خونه بهم ریخته بمونه هر چند وقت یه بار کیک اینا درست کن بگو بچه ها نمیزارن بزار از بیرون بگیره تا قدر عافیت بدونه 

چون خیلی کامل بودی بد عادت شده یه بار یه روانشناس صحبت میکرد گفت بعضی وقتا بذارید خونه نا مرتب باشه یعنی وقت نکردید عذاب وجدان نداشته باشید همسرتون عادت نکنه همیشه همه چی سر جاش باشه تازه این بچه ها با این سن کم مگه می ذارن خونه تمیز بمونه

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

چ کدبانو زرنگی ماشالا.با دو بچه‌و مربا وکیک و...خانگی....من یکی دارم23ماهه...اینقد خستم می‌کنه.غُر هم میزنم سر شوهرم...گاهی از بیرون غذا میگیریم

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2738

پسرم 16ماهشه نه صبحونه میخورم نه نهار چون نمیرسم فقط شام میزارم اونم بخاطر همسر چون نمیرسم پسرم شلوغه خونه رو بهم میزنه کشوهارو خالی میکردم وسط جمع کردم حالا خود کشوهارو در میاره کلا برا خودم وقت ندارم خواب ندارم روزی شش بار جارو برقی میکشم  بازم کثیف میکنه باز تو خوبی😭😭😭😭😭

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪

همین دیگه خودمم همینو میگم بخدا دیروز از ساعت هشت صب تا ده فقط آب ده کیلو سیب گرفتم و نربا تمشک درس کردم شربتشم غذاهم آماده کردم بچه هامم مدام اذیت و ب پام چسپیده بودن بماند ک چند بار تا اون آب گرفتم کل آشپزخونه رو نابود کردن و تمیز کردم شوهرم برگشته میگه بسه کم گدشی دست بگیر یکم ب زندگیت برس خونت گند ورش داشته از صب چکار کردی بخدا از صب کار کردم مث جنازه افتاره بودم حالا حرفش این بود ک رو پله ها رو چرا تا پاگرد پایین کشیری تا آخر نکشیدی

2706