2726
عنوان

مااااااست

132 بازدید | 11 پست

خانمایه کدبانو میشه یه لحظه راهنمایی کنین ماست درس کردم از دیشب موند تا صب بیرونه یخچال الان ک گذاشتم دیدم گرفته ولی وسطش یکم شله بنظرتون تا شب درست میشه تو یخچال یا اینکه ماستم شل شده اولین باره گذاشتم

خانما میشه واسه سلامتیه نی نیم یدونه صلوات بفرسی 💗💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم همیشه ماستم اب داره و عرق میکنه دور پیچشو کم کردم درپوششو نمیزارم بازم اثر نداره همونه

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...
شاید شیرت داغ مایه میزنی

نه ابجی ولرم مایل ب خنک 

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...
بذار طبقه بالای یخچال کع زودتر سرد بشه.مامان من ربع ساعت اول میزاره تو فریزر بعد یخچال

اخه زیاد درست کردم نمیدونم شاید مایه ی که بهش زدم کم بوده اون همه زحمت کشیدم اخرش هیچی شوهرم گفت بده مامانم درست کنه گفتم خودم بلدم خداکنه تا شب بگیره 

[QUOTE=101106946]عزیز دلم شما یا ماست داغ بوده ماست زدی توش  یا ماست کم زدی که وسطش لق شده  بعد من ماست ک ...[/QUOTE

نه ولرم بود اصلا داغ نبود شایدم کم جوشیده سراونه شایدم تا شب کمی سفت بشه چه بدونم قشنگ حوله پیچم کردمش

بذار طبقه بالای یخچال کع زودتر سرد بشه.مامان من ربع ساعت اول میزاره تو فریزر بعد یخچال

اخه قابلمه به اون بزرگی تو فریزر نمیشه ک